Kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojęs „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas teigia, kad sieks nugalėti rytoj Sočio trasoje vyksiančiose F-1 lenktynėse.
Suomis Rusijoje iškovojo antrąją „pole“ sezone. Sportininkas nuo čempionate pirmaujančio komandos draugo Lewiso Hamiltono atsilieka 110 taškų. Tad yra didelė tikimybė, jog lenktynių metu „Mercedes“ taikys komandinę taktiką. Bet V. Botto teigimu, kol kas jis galvoja tik apie pergalę lenktynėse.
„Mano tikslas rytoj yra nugalėti lenktynėse. Startuodamas iš „pole“ pozicijos negali turėti kitų tikslų“, - sakė V. Bottas.
„Bet mes kaip komanda kovojame dėl abiejų čempionų titulų. Lewiso persvara prieš Sebastianą yra didelė, o prieš mane dar didesnė. Tad turėtume to nepamiršti. Mano tikslas, startuojant iš „pole“, nugalėti lenktynėse. Bet pažiūrėsime kaip viskas bus.“