V. Bottas: man ši pergalė buvo labai svarbi

V. Bottas: man ši pergalė buvo labai svarbi
logo 2017 Lapkričio 26 d. 17:40, Pirelli/LAT Images

Abu Dabyje nugalėjęs „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas teigė, kad pergalė paskutinėse sezono lenktynėse jam buvo labai svarbi.

Suomis nugalėjo vakar vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose. O šiandien vykusiose lenktynėse kontroliavo situaciją ir atlaikęs komandos draugo Lewiso Hamiltono spaudimą finišo liniją kirto pirmoje vietoje.

„Žinant, kad antroji sezono pusė man nebuvo itin sėkminga, man ši pergalė yra labai svarbi“, - sakė V. Bottas.

„Daug ir sunkiai dirbome, kad išspręstume iškilusias problemas. Situacija gerėjo su kiekvienomis lenktynėmis. Šį savaitgalį iškovojau „pole“ poziciją ir pergalę. Geriau užbaigti šio sezono negalėjau.“

„Noriu dar kartą pasveikinti Lewisą su iškovotu čempiono titulu ir Sebastianą su iškovota antra vieta lenktynininkų įskaitoje. Šį sezoną baigiau trečias. Tikiuosi, kad kitais metais pavyks pasirodyti geriau.“

„Šiandien buvo malonu lenktyniauti, nes galėjau kontroliuoti situaciją. Pavijęs vieną iš lėtesnių varžovų užblokavau ratus. Be to neturėjau daugiau jokių problemų. Per paskutinius penkis ratus man pavyko padidinti persvarą. Tad norėčiau padėkoti komandai už labai gerą bolidą.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas