V. Bottas: nestabilūs rezultatai yra mano pagrindinė problema (1)

V. Bottas: nestabilūs rezultatai yra mano pagrindinė problema
logo 2017 Gruodžio 05 d. 12:53, Daimler

Pirmajame savo sezone „Mercedes“ komandos sudėtyje suomis Valtteri Bottas iškovojo tris pergales  ir užėmė trečiąją vieta asmeninėje įskaitoje. Tačiau suomis pareiškė, kad yra nepatenkintas savo pasirodymu, kadangi negalėjo pasiekti stabilumo.

Valtteri Bottas: „Mano kitų metų tikslas – pasiekti kuo daugiau pergalių. Su tokia taškų skaičiavimo sistema reikia dažniau laimėti, jei nori iškovoti pasaulio čempiono titulą. Žinoma, tai pat reikia rezultatų stabilumo, o man jų nebuvimas tapo pagrindine pasibaigusio sezono problema. Kartais aš pasirodydavau labai gerai, bet buvo momentų, kuomet dirbau neefektyviai. Tai buvo pagrindine priežastimi, kodėl Lewisas aplenkė mane – jis visą laiką pasiekdavo maksimumo.

Aš esu nusivylęs šiuo sezonu. Aš visuomet keldavau sau labai sunkius uždavinius ir žinojau, kad 2017 metais turėsiu šansą pakovoti dėl titulo. Aš siekiau tapti čempionu, bet nepasiekiau savo tikslo. Tačiau svarbiau yra kitkas: aš daug ko išmokau dirbdamas su komanda ir su Lewisu – tiek trasose, tiek ir komandos bazėje Braklyje. Tai smarkiai turėtų man padėti kitais metais“.

Kalbėdamas apie uždavinius 2018 metais, Valtteri buvo trumpas: „Aš visuomet siekiu tobulumo. Žiemą aš dirbsiu su dar didesniu užsidegimu ir pasistengsiu pasirodyti kur kas geriau nei anksčiau“.

Komentarai (1)


Mendoza69
| 2017 Gruodžio 05 d. 13:56
2018 bus tikrai nr2, Rosbergas daug geresnis pilotas buvo.