V. Bottas pritarė sprendimui likti trasoje esant saugos automobiliui (2)

V. Bottas pritarė sprendimui likti trasoje esant saugos automobiliui
logo 2018 Liepos 11 d. 11:37, Daimler

Po Didžiosios Britanijos GP lenktynių buvo daug diskutuota apie „Mercedes“ pasirinktą taktiką. Lenktynėse pirmaujant Valtteri Bottui trasoje pasirodė saugos automobilis, tačiau „Mercedes“ pilotas boksuose nestojo.

Vis dėlto už suomio važiavęs Sebastianas Vettelis boksuose stojo, o vėliau su šviežiomis padangomis V. Bottą sugebėjo ir aplenkti. Nepaisant to, pats V. Bottas patikino, kad tokia taktika tuo metu atrodė gera.

„Tuo metu prieš saugos automobilį mūsų tempas buvo labai geras palyginus su „Ferrari“. Mes turėjome pranašumą pirmosios dalies pabaigoje, o antroji lenktynių dalis būtų buvusi labai ilga mums abiems.

Žinojome, kad atliekant vieną sustojimą lengva nebus, bet mes nusprendėme rizikuoti ir kovoti dėl pergalės. Deja, važiavimas vidutinio kietumo padangomis buvo per ilgas.

Labai lengva vertinti tokius dalykus po visko. Bet tuo metu, kai priėmėme sprendimą likti trasoje, aš jam pritariau. Galėjau nesunkiai iškovoti antrąją vietą, bet nusprendėme kovoti dėl pergalės. Ir toliau atiduosiu viską ir esu tikras, kad vieną dieną man pavyks“, - kalbėjo suomis.

Komentarai (2)


Pit Crew
| 2018 Liepos 11 d. 19:23
Hamiltonui nuo to tik geriau buvo;)
kamasolis
| 2018 Liepos 11 d. 12:03
Seniai jau viskas pamirsta. Tik mersai niekaip nenusiramina.
×

F-1.lt pulsas