V. Bottas: sunkiai sekėsi įveikti vieną greitą ratą (4)

V. Bottas: sunkiai sekėsi įveikti vieną greitą ratą
logo 2018 Birželio 23 d. 21:40, Daimler

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas šiandien Prancūzijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje nusileido tik komandos draugui Lewisui Hamiltonui ir liko antras, bet teigė, kad jam buvo sunku įveikti vieną greitą ratą.

„Tai buvo neblogas, neblogas ratas, bet tikrai ne idealus. Tiek vakar, tiek šiandien man sunkiai sekėsi įveikti vieną greitą ratą. Antroje treniruotėje didžiąją laiko dalį praleidau komandos garaže, o šiandien per treniruotę taip pat mažai laiko praleidome trasoje. Tad visą laiką tiesiog bandžiau per daug nenusileisti varžovams. Bet iškovota pirma ir antra pozicijos - puikus rezultatas komandai“, - kalbėjo V. Bottas.

Suomis pasidžiaugė nauju „Mercedes“ varikliu, kuris anot sportininko, yra geresnis už tą, kurį komanda naudojo anksčiau.

„Naujas variklis... jausmas tikrai geras. Tai naujas ir galingas variklis. Komanda puikiai padirbėjo. Tikiuosi, kad rytoj vėl galėsime įrodyti, kad jis yra tikrai geras.“

Komentarai (4)


EičJey
| 2018 Birželio 24 d. 13:28
RBR
| 2018 Birželio 24 d. 12:23

Is visko sprendziant mersai vel paejo su varikliu stipriai i prieki

Man atrodo, kad jie visada stipriai priekyje buvo. Australijos kvalifikacijos rezultatus pažiūrėkim. Po to galbūt pamatė, kad skaudžiai varikliui tokie krūviai eina tai prisuko kraniukus :D Vat ir atitempė 7 lenktynes. Su 3 varikliais pravažiuoti bus galima visą sezoną. Dabar manau stabiliai nedaug, bet priekyje jau važiuos. Galbūt klystu.
RBR
| 2018 Birželio 24 d. 12:23
Is visko sprendziant mersai vel paejo su varikliu stipriai i prieki
kart
| 2018 Birželio 23 d. 22:24
Variklis ant 0.5s greitesnis uz sena. KOSTMOSAS!!
ziurovas f1
| 2018 Birželio 23 d. 21:55
prie ko cia variklis? egzpertas KART tau yrodis,kad tik deka padangu atvaziavai antras....
×

F-1.lt pulsas