Vietnamo trasoje - vienas papildomas posūkis (2)

Vietnamo trasoje - vienas papildomas posūkis
logo 2019 Gruodžio 05 d. 22:35, F-1

Vietnamo GP organizatoriai prasitarė, kad naujai statomos trasos konfigūracija pasikeitė - atsirado vienas papildomas posūkis.

Ä®gyvendinus visus pokyčius, trasos posÅ«kių skaičius išaugs iki 23. O vieno trasos rato ilgis padidės nuo 5,565 km iki 5,607 km.

„Vietnam Grand Prix Corporation“ vadovo Le Ngoc Chi teigimu, trasos konfigÅ«raciją teko koreguoti to paprašius FIA ir F-1.

„Truputi pakoregavome 22 ir 23 posÅ«kius. Tai miesto trasa, tad tenka taikytis prie aplinkos. Privalome pasirÅ«pinti, kad trasa atitiktu visus FIA ir F-1 reikalavimus“, - sakė Le Ngoc Chi.

„Artimai bendradarbiaujame su FIA ir F-1, kad užtikrintumėme sportininkų saugumą, o trasos posÅ«kiai bÅ«tų tokie, kuriuose pilotai galėtų pademonstruoti savo meistriškumą. Nauja trasos konfigÅ«racija paaiškės artimiausiu metu. Pokyčiai labai maži. Tiesiog atsiras vienas papildomas posÅ«kis. Tačiau trasa bus saugesnė. O tai visų svarbiausia.“

Pirmą kartą F-1 lenktynes Vietname ketiname surengti kitų metų balandžio 5 dieną.


Komentarai (2)
tribeca
| 12/07 09:38 Atsakyti
Iki pakeitimo 1.5 km
jv
| 12/07 00:11 Atsakyti
Gal kas zino tiesiosios ilgis? Matomai mersai paprase patrumpint tiesiaja nes issigando ferrari :))) nepriimkit uz rimta, as LH fanas
×

TOP naujienos