Z. Brownas: F. Alonso šiemet negrįš į „IndyCar“ (1)

Z. Brownas: F. Alonso šiemet negrįš į „IndyCar“
logo 2017 Rugpjūčio 09 d. 07:02, IndyCar

„McLaren“ grupės vadovas Zakas Brownas paneigė anksčiau pasirodžiusius gandus, kad Fernando šiemet gali sugrįžti į „IndyCar“ lenktynes.

Šių metų gegužę ispanas praleido Monako GP, nes nusprendė dalyvauti garsiosiose „Indianapolis 500“ lenktynėse. Sportininko pasirodymas Indianapolyje baigėsi tuo, kas F-1 fanams seniai tapo įprastu reiškiniu - „Honda“ variklio gedimu.

Po kurio laiko imta kalbėti apie tai, kad F. Alonso šiemet gali sudalyvauti dar vienose „IndyCar“ čempionato lenktynėse. Pasklidusiuose ganduose buvo teigiama, kad ispanas praleis F-1 varžybas Singapūre ir dalyvaus finalinėse „IndyCar“ lenktynėse Sonomos trasoje.

„Tai visiška nesąmonė“, - apie pasklidusius gandus kalbėjo Z. Brownas.

„Visų pirma dėl to jis turėtų kreiptis į mus. Kol kas Fernando to nepadarė. Galų gale „IndyCar“ lenktynės Sonomoje vyks tą patį savaitgalį kaip ir F-1 varžybos Singapūre. Tad pasirodę pranešimai yra klaidingi.“

Tiesa, Z. Brownas neatmeta galimybės, jog F. Alonso kitąmet gali sugrįžti į „IndyCar“ lenktynes. Anot amerikiečio, tai priklausys nuo to, kokius variklius kitais metais naudos „McLaren“ ir „Andretti“ komandos.

„Tikimybė, kad taip gali nutikti yra 50 proc. Daug priklausys nuo to, su kuo toliau bendradarbiaus „Honda“. Komanda, kuriai galėtų atstovauti Fernando, turėtų naudoti „Honda“ variklius.“

Komentarai (1)


skeptikas
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 12:43
A tai čia tipo dabartinis kontraktas visai ne su Makliais, o su Honda?
Žinojau, kad japonai atlyginimą moka, bet vistiek maniau, kad kontrakts su Makliais.