Ženevoje įvyks pilotų susitikimas su FIA ir teisėjais (4)

Ženevoje įvyks pilotų susitikimas su FIA ir teisėjais
logo 2019 Liepos 15 d. 15:50, Formula-E

Kanados ir Austrijos GP etapų rezultatams įtakos turėjo ir teisėjų sprendimai ir dėl to daugelis liko nepatenkinti. Šią savaitę Ženevoje įvyks lenktynininkų susitikimas su FIA atstovais bei teisėjais, kuriame bus apsvarstyti baudų klausimai. FIA prezidentas Jeanas Todtas pareiškė, kad norėtų suteikti lenktynininkams daugiau laisvės kovojant trasose, bet yra būtina stebėti, ar jie laikosi taisyklių, o tai – neišvengiamai prives prie kritikos.

„Aš galiu pasakyti: „Gerai, tegul lenktynininkai varžosi tarpusavyje“, bet keliose lenktynėse gali atsitikti kas nors beprotiško ir mūsų paprašys: „Prašome padaryti ką nors“, - pareiškė J. Todtas. – Man atrodo, kad ir kas beatsitiktų, visuomet bus nepatenkintų, kurie mus kritikuos.

Iš dalies mūsų darbas yra kontroliuoti, kad būtų laikomasi taisyklių. Mes turime įsitikinti, jog šis sportas yra kontroliuojamas, bet, žinoma, jei stebi taisyklių laikymąsi, tai aplinkiniai ne visuomet būna patenkinti šio darbo rezultatais“.

Jeanas Todtas pridėjo, kad tendencija naudoti vis platesnes asfaltuotas saugumo zonas iškėlė problemą teisėjams: „Taip yra suprojektuotos šiuolaikinės trasos, skirtingai nuo senų autodromų“.


Komentarai (4)
iXsas
| 2019 Liepos 15 d. 19:18
Užtenka paklausyti Maxo. Kai jį Kimis išstūmė per Vokietijos GP, skundėsi. Kai olandas taip pasielgė su Lecleru, tada pasakė, jei nenori lenktyniauti, sėdėk namuose. Kai šį savaitgalį, monakietis kietai gynėsi, Verstapenas vėl skundėsi. Kas nukenčia, tas ir verkia.
Kestutis Ramanauskas
| 2019 Liepos 15 d. 19:09
faktas,reikia pilotams duoti daugiau laisves.Ir ziurovams butu daug idomiau.Nes dabar jau einama link to,kad bus ir lenkti baisu,kad tik baudos negautum.Dagyvensim iki to,kad pilotai etapa graziai pravaziuos,kaip Victoria Secrets top modeliai ant podiumo graziai praeina,be incidentu :D
ddt
| 2019 Liepos 15 d. 17:31
Paskirkit nuolatinius teisėjus, Žanai. Tada atsiras nuoseklumas. NUO-SEK-LU-MAS.
Rasak
| 2019 Liepos 15 d. 17:30
Teisingai sako, kontrolė turi būti. Pvz. važiuodamas ratas į ratą lenkimo atveju turi palikti vietos varžovui, o kaip susidūrė Haas'ai British GP? Arba VER trajektorijų keitimas kelis kartus ir kaip keikėsi už LEC British GP, kuris trajektoriją keisdavo tik kartą, bet labai tinkamu momentu...
×