Abu Dabio GP: kvalifikacija

logo 2015 Lapkričio 28 d. 16:05, Daimler
Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje užtikrintai nugalėjo „Mercedes“ komandos atstovas Nico Rosbergas.
Vokietis vieną Yas Marina trasos ratą įveikė per 1:40.237 sek. ir iškovojo jau 22-ąją „Pole“ poziciją karjeroje. Tai taip pat buvo šeštoji N. Rosbergo pergalė kvalifikacijoje iš eilės.
Praėjusiais metais N. Rosbergas startavo lenktynėse taip pat pirmas.
Antroji vieta atiteko šių metų čempionui Lewisui Hamiltonui, vairuojančiam kitą „Mercedes“ bolidą.
Puikią trečiąją startinę poziciją iškovojo Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ komandos.
Ketvirtas kvalifikacijoje liko puikiai visą savaitgalį važiuojantis Sergio Perezas su „Force India“ automobiliu.
Penktąją vietą užėmė Danielis Ricciardo iš „Red Bull“ ekipos, šeštąją – Valtteri Bottas su „Williams“, septintąją – Nico Hulkenbergas iš „Force India“ komandos.
Aštuntą rezultatą užfiksavo Felipe Massa („Williams“), devintą – Daniilas Kvyatas („Red Bull“), o dešimtuką užbaigė Carlosas Sainzas („Toro Rosso“).
Kvalifikacijoje itin nepasisekė Sebastianui Vetteliui. „Ferrari“ komanda apsiskaičiavo ir vokiečiui nepakako parodyto laiko patekti į antrąją dalį. Jis rytoj startuos vos 16-as.
[gallery id=1155 rand=rand]
Techninį gedimą antroje kvalifikacijos dalyje patyrė Romainas Grosjeanas („Lotus“).
Panašu, kad neblogų rezultatų galėjo pasiekti „McLaren“ komanda. Jensonas Buttonas antroje dalyje užėmė devintąją vietą ir galiausiai liko 12-as, o Fernando Alonso kortas sumaišė nuleista padanga.
K. Raikkonenas lenktynėse bus vienintelis sportininkas su naujomis super minkštomis „Pirelli“ padangomis.
Primename, kad sekmadienį lenktynės prasidės 15.00 val.