C. Horneris: Maxas dabar yra tarsi kitoje planetoje (33)

C. Horneris: Maxas dabar yra tarsi kitoje planetoje
logo Balandžio 22 d. 11:29, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Po finišo Šanchajuje „Red Bul“ komandos vadovas Christianas Horneris pakomentavo lenktynes, kurios eiline pergale pasibaigė Maxo Verstappeno pergale.

  • Praėjusį savaitgalį Maxas vėl kontroliavo situaciją – komanda turi labai stambaus kalibro lenktynininką, ypač kai jis bÅ«na geros sportinės formos ir nepasiekiamas varžovams...

  • Taip, Maxas visą Kinijos savaitgalį demonstravo fantastinę formą, bet ir visa komanda dirbo puikiai. Maxas laimėjo sprintą, mÅ«sų sportininkai užėmė visą pirmą eilę kvalifikacijoje ir galiausiai finišavo 1 ir 3 pozicijose. Tiesa, su saugos automobiliu mums nepasisekė, bet su Sergio Perezu kartais taip pasitaiko. Bet Maxas važiuoja visai kitoje planetoje.

  • Nesinori lyginti dviejų „Red Bull“ pilotų, bet galime palyginti Verstappeną su kitais čempionato dalyviais: atrodo, kad jis ratą gali įveikti trimis ketvirčiais, o gal ir visa sekunde greičiau. Kaip jam tai pavyksta?

  • Apskritai, pranašumas gali bÅ«ti skirtingas, tai priklauso nuo trasos, tačiau Maxas taip gerai jaučia mašiną, kad susilieja su ja į vieningą visumą ir tai leidžia rodyti gerą rezultatą bet kokioje trasoje. Be to, Verstappenas absoliučiai pasitiki savimi, jis supranta, kaip reikia dirbti su padangomis, žino, kada galima atakuoti, o kada geriau patausoti padangas. Lenktynių metu jis sugeba strategiškai mąstyti, pasakyčiau, jo sugebėjimai kažkiek antgamtiški, todėl dirbti su juo yra vienas malonumas. Iš esmės jis dabar kuria mÅ«sų sporto istoriją.

  • Norisi paklausti apie Sergio: lenktynių pradžioje jis važiavo greitai lyginant su „Ferrari“ ir Lando Norrisu, bet distancijos pabaigoje kiek atsiliko. Nors atrodė, kad jei jis taip lengvai aplenkė Leclercą, tai įveikti ir „Mc Laren“ sportininką kovoje dėl antros vietos bus nesunku. Bet dėl kokių priežasčių jis įstrigo paskui Norrisą maždaug 5 sek. intervalu?

  • Prieš lenktynių pradžią mes planavome nuvažiuoti distanciją laikantis pakankamai agresyvios schemos su dviem sustojimais. Bet saugos automobilis trasoje pasirodė gana nesėkmingu metu, ypač Perezui, todėl po to mums iš naujo teko sukti į boksus – iš esmės tai mÅ«sų taktiką sulygino su „Ferrari“ ir „McLaren“ taktika. Dėl to Perezas atsidÅ«rė paskui Charlesą ir Lando, jam reikėjo labai daug laiko įveikti Leclercą, o jo padangos tuo metu jau buvo stipriai nusidėvėjusios. Todėl pavyti „McLaren“ buvo beveik neįmanoma, juolab, kad Norrisas važiavo gana geru tempu.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
qqq
IP: 89781b3 | 04/22 15:04 Atsakyti
O sprinto kvaloje per lietu buvo jau musu planetos atstovas :D
Nu
IP: 2baf87d | 04/22 15:52 Atsakyti
R12
04/22 15:13

Duokit Hamiltonui Redžiaus bolidą,vėl jis bus geriausias!

Būtent, puikiai pastebėta, su RedBull bolidu dabar kitoje planetoje ne tik Maxas ar Hamiltonas būtų, manau ir Norris, ir Alonso, ir net Leclercas būtų tarsi iš kitos planetos ir lygiai taip pat sėkmingai lenktu Pereza ir triuskintu visus likusius.
mariusis
IP: 7ad5add | 04/23 07:16 Atsakyti
Arnius
04/22 22:47

Tik nesvsaik,visi pilotai sako,kai komanda nekovoja dėl cempo,tai sva... skaityti daugiau

Pagarba. Cha cha. Praėjusiais metais įveikė, kur pagarba buvo iš jūsų? Nebespank tu su ta savo pagarba. Praėjusiasi metais kai įveikė, pezėjot, kad įveikė dėl to, nes Russellas nefinišav daug, toks faniukas ypač, nors nefinišavo pats dėl savo klaidų, bet jums tai vistiek buvo pasiteisinimas, kad čia mol ne Russellas kaltas 😀 tai apie kokias pagarbas čia spangsti 😀
Tai
IP: 2baf87d | 04/22 17:45 Atsakyti
F-Fanas-1
04/22 17:35

nejuokauk, antras Perezas butu..... Pirma tegul George bent iveikia..

Tu nors kartą pasakyk, koks tikslas kažkam kažką įveikti iš jų abie, juolabiau Hamiltonui, viską jis jau senai parodęs, įrodęs ir panašiai. Aš suprantu, kai komanda velkasi dugne, kai jauni pilotai ir reikia draskytis dėl vietos komandoje. Mercedes atveju, visiškai nesvarbu kas ką įveiks, nieko tai nekeičia, jų tikslas kaip minimum podiumai, tai koks skirtumas tu 6as prieš George, ar 8as už George, nieko tai nekeičia. Viskas eina eksperimento keliu ir ieškojimo bolido greičio, visiškai dzin tas rezultatas.
R12
IP: 0e23a5f | 04/22 15:13 Atsakyti
Duokit Hamiltonui Redžiaus bolidą,vėl jis bus geriausias!
mariusis
IP: 7ad5add | 04/23 07:17 Atsakyti
F-Fanas-1
04/22 20:11

bet cia nereikia ekspertu buti - ir taip aisku kad Maxas tiesiog stipr... skaityti daugiau

Tai pasiskundei, ligoniuk, jog posto nebeliko 😀
mariusis
IP: 7ad5add | 04/23 21:06 Atsakyti
YZF
04/23 20:58

O koks skirtumas ar sprinto kvaloje pirma ar ketvirta vietos, vis tiek... skaityti daugiau

Kaip gerai, kad tu savo varymus pamiršti 😀
O šiaip tikrai gėda su sekundiniu sprinte būti ketvirtam.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472