IndyCar. Mid-Ohajuje trasos rekordą pagerino ir „pole“ iškovojo S. Dixonas

logo 2015 Rugpjūčio 02 d. 00:02, IndyCar
Scottas Dixonas buvo greičiausias Mid-Ohajuje (JAV) vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją.
Kvalifikacinių važiavimų metu net tris kartus buvo pagerintas trasos rato įveikimo rekordas. Du kartus tai padarė minėtasis S. Dixonas. Kivis savo paskutinį greitą ratą įveikė per 1 min. ir 04,5814 sekundės.
Nedaug iki pirmosios vietos trūko „Penske“ atstovui Willui Poweriui. Įveikęs savo paskutinį greitą ratą, australas nuo S. Dixono atsiliko vos 0,09 sek.
Trečioji startinė vieta atiteko Sebastienui Bourdais. Likusias pozicijas greičiausiųjų šešetuke išsidalino Helio Castronevesas, Josefas Newgardenas ir Charlie Kimballas.
Čempionate pirmaujantis Juanas Pablo Montoya savo pasirodymą baigė po antrosios kvalifikacinių važiavimų dalies ir lenktynes pradės iš dešimtos startinės pozicijos.
Dėl čempiono titulo kovojantis Grahamas Rahalas nepasidalino vieta trasoje su Sage‘u Karamu ir liko tik tryliktas. „Rahal“ ekipos pilotas liko itin nepatenkintas čempionato naujoko elgesiu.
„Tipinis Sage‘as Karamas. Jis visiškai nesinaudoja savo galva“, – pasipiktinimo neslėpė G. Rahalas.
„Įveikęs tą ratą būčiau pakilęs į antrą arba trečią vietą savo grupėje. Kol vaikai nebus baudžiami, jis ir toliau išdarinės kvailystes trasoje. Mums šios lenktynės itin svarbios. Gaila, jog tokie žmonės kaip Sage‘as trukdo kovoje dėl čempiono titulo.“
„IndyCar“ lenktynės Mid-Ohajaus trasoje prasidės sekmadienį 21:00 val. Lietuvos laiku.