IndyCar. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias S. Pagenaud

logo 2016 Rugsėjo 18 d. 09:41, IndyCar
„Penske“ pilotas Simonas Pagenaud iškovojo „pole“ poziciją Sonomos (JAV) trasoje vykusioje kvalifikacijoje ir pagerino savo šansus šį savaitgalį pirmą kartą tapti „IndyCar“ čempionu.
Paskutinėje kvalifikacijos dalyje prancūzas sulaukė rimto pasipriešinimo iš komandos draugų Helio Castroneveso ir Juano Pablo Montoyos. Bet čempionato lyderiui pavyko įveikti varžovus ir iškovoti pirmą startinę poziciją.
Pagrindinis S. Pagenaud varžovas kovoje dėl čempiono titulo Willas Poweris paskutinėje sezono kvalifikacijoje liko ketvirtas. „Penske“ pilotai okupavo pirmas keturias startines vietas.
Grahamas Rahalas ir Ryanas Hunteris-Reay‘us buvo greičiausi tarp sportininkų, kurie pilotavo bolidus su „Honda“ varikliais. Amerikiečiai paskutinėje kvalifikacijos dalyje liko penktoje ir šeštoje vietose.
Antroje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžėsi dvyliką sportininkų, vyko atkakli kova dėl galimybės patekti tarp šešių greičiausių. Pernai čempionu tapusiam Scottui Dixonui iki patekimo į paskutinę važiavimų dalį pritrūko vos 0,0032 sek. Iki pirmojo šeštuko nedaug trūko ir Alexanderiui Rossi, Sebastienui Bourdais bei Josefui Newgardenui.
Finalinės šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės, kuriose sportininkams bus skiriama dvigubai daugiau taškų, prasidės naktį iš sekmadienio į pirmadienį 01:40 val. Lietuvos laiku.