IndyCar. S. Dixonas Ajovoje pagerino rekordą, iškovojo „pole“

logo 2014 Liepos 12 d. 13:56, IndyCar
Scottas Dixonas Ajovos (JAV) ovale pagerino trasos rekordą ir iškovojo „pole“ poziciją.
Įveikęs du įskaitinius ratus kivis pasiekė 186.256 mylių/h (299,750 km/h) vidutinį greitį ir užsitikrino pirmąją starto poziciją.
Iki S. Dixono pasirodymo trasoje kvalifikacijoje pirmavo kitas „Ganassi“ ekipos pilotas Tony Kanaanas. Brazilas sugebėjo pakilti į pirmąją vietą nepaisant to, jog į trasą išvažiavo vienas iš pirmųjų, kai sukibimas nebuvo pats geriausias.
Kurį laiką atrodė, kad pirmas tris startines pozicijas iškovos „Ganassi“ ekipos pilotai. Tačiau kvalifikacijos pabaigoje Helio Castronevesas aplenkė Ryaną Briscoe ir iškovojo trečią poziciją.
Geriausiai tarp naujokų ir sportininkų, pilotuojančių bolidus su „Honda“ varikliais, pasirodė Carlosas Munozas. Meksikietis kvalifikacijoje liko penktas.
Prieš savaitę pergalę Pocono ovale šventęs Juanas Pablo Montoya Ajovoje vykusioje kvalifikacijoje liko tik devynioliktas.
„IndyCar“ lenktynės Ajovos ovale vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Jų pradžia – 03:45 val. Lietuvos laiku.