Meksikos GP kvalifikacijoje nugalėjo N. Rosbergas

logo 2015 Spalio 31 d. 22:04, Daimler
Meksikos „Grand Prix“ kvalifikacijoje nugalėjo „Mercedes“ ekipos lenktynininkas Nico Rosbergas. Tai buvo jau ketvirta iš eilės vokiečio iškovota „Pole“ pozicija.
N. Rosbergas „Autodromo Hermanos Rodriquez“ trasos ratą įveikė per 1 min. 19.480 sek. ir 0.188 sek. aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną.
Trečioje vietoje liko keturis kart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis iš „Ferrari“. Už vokiečio išsirikiavo „Red Bull“ pilotai Daniilas Kvyatas ir Danielis Ricciardo.
Kvalifikacijoje nedalyvavo Jensonas Buttonas, nes „McLaren“ komandai nepavyko sutaisyti bolido jėgainės. Ekipa teigia, kad visas dėmesys yra sutelktas į lenktynes, nes abu pilotai gaus baudas dėl pakeistų jėgainių. Tiesa, J. Buttonas dar turės sulaukti teisėjų sprendimo ar jam bus leista startuoti lenktynėse, nes britas neužfiksavo laiko pažeidė 107% taisyklę.
Kimi Raikkonenas susidūrė su stabdžių problemomis, todėl užėmė tik penkioliktą vietą. Šeštadienio treniruotėje suomio bolide sugedo greičių dėžė ir buvo kilęs nedidelis gaisras, todėl „Ferrari“ komanda turėjo labai pasistengti, kad lenktynininkas sudalyvautų kvalifikacijoje. Tačiau K. Raikkonenui nepavyks išvengti penkių pozicijų baudos už greičių dėžės keitimą.
Vietinis herojus Sergio Perezas iš „Force India“ sulaukė labai didelio gerbėjų palaikymo, tačiau kvalifikacijoje užėmė tik devintą vietą.
Primename, kad lenktynės vyks sekmadienį 21:00 val. Lietuvos laiku.