MotoGP. Austrijoje triumfavo A. Iannone ir „Ducati“

logo 2016 Rugpjūčio 14 d. 17:43, Ducati
„Ducati“ lenktynininkas Andrea Iannone triumfavo šiandien Austrijoje vykusiose „MotoGP“ lenktynėse, o jo komandos draugas Andrea Dovizioso finišo liniją kirto antras.
Paskutinį kartą „Ducati“ komandos atstovas lenktynėse nugalėjo prieš 2128 dienas, kuomet Phillip Island trasoje pirmas finišo liniją kirto Casey Stoneris.
Varžybų pradžioje Valentino Rossi bandė pasipriešinti „Ducati“ lenktynininkams, o italo komandos draugas Jorge Lorenzo kurį laiką net pirmavo.
Po kurio laiko į rikiuotės priekį įsiveržė A. Iannone, o už jo išsirikiavo A. Dovizioso, J. Lorenzo, V. Rossi ir Marcas Marquezas.
A. Dovizioso tapo lenktynių lyderiu dešimtame rate. O iki finišo likus 10 ratų „Ducati“ atstovams pavyko padidinti persvarą prieš varžovus.
Vėliau A. Iannone pavyko aplenkti komandos draugą ir susigrąžinti lyderio poziciją. Į priekį įsiveržęs italas sugebėjo užfiksuoti greičiausią lenktynių ratą ir finišo liniją kirsti pirmoje vietoje. Tuo tarpu A. Dovizioso turėjo pasitenkinti antra vieta.
Nuo „Ducati“ lenktynininkų atsilikę daugiau nei trimis sekundėmis, trečioje ir ketvirtoje pozicijose finišavo „Yamaha“ sportininkų duetas – J. Lorenzo ir V. Rossi.
Vakar vykusių treniruočių metu nuo motociklo kritęs ir petį išsinarinęs M. Marquezas sugebėjo lenktynes užbaigti penktas. Ispanas toliau pirmauja čempionate. Jo persvara prieš antrą vietą užimantį J. Lorenzo dabar siekia 43 taškus, o prieš V. Rossį – 57.