MotoGP. Malaizijoje - 13-oji M. Marquezo „pole“

logo 2014 Spalio 25 d. 11:20, Honda
Marcas Marquezas buvo greičiausias šiandien Sepange (Malaizija) vykusioje kvalifikacijoje ir iškovojo tryliktą „pole“ poziciją šių metų „MotoGP“ sezone.
Ispanas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 59,791 sek. Čempiono titulą jau užsitikrinęs sportininkas tapo pirmuoju, kuriam pavyko vieną ratą nuvažiuoti greičiau nei per 2 minutes.
2 minučių barjerą perkopė ir kitas „Honda“ lenktynininkas Dani Pedrosa. Tiesa, pastarajam nepavyko įveikti komandos draugo.
Vėliau M. Marquezas pagerino savo prieš tai pasiektą rezultatą ir įsitvirtino pirmoje vietoje. D. Pedrosa pirmuose dvejuose sektoriuose važiavo greičiau už komandos draugą, tačiau prarado laiko paskutiniame sektoriuje ir turėjo tenkintis antra vieta.
Paskutinioji startinė vieta pirmoje eilėje atiteko „Yamaha“ atstovui Jorge Lorenzo.
Už pirmojo trejetuko antroje eilėje pozicijas pasidalino Stefanas Bradlas, Andrea Dovizioso ir Valentino Rossi.
Vakar bei šiandien vykusiuose važiavimuose nuo motociklų kritę ir traumas patyrę Polas Espargaro ir Andrea Iannone rytoj vyksiančiose lenktynėse nedalyvaus.
Sekmadienį Sepango trasoje vyksiančios varžybos prasidės 10 val. Lietuvos laiku.