N. Rosbergas Austrijoje iškovojo trečiąją pergalę šį sezoną

logo 2014 Birželio 22 d. 16:38, Daimler
Austrijos GP lenktynėse trečiąją sezono pergalę iškovojo Nico Rosbergas iš „Mercedes“ komandos. Čempionato lyderis per sustojimus techninėje aptarnavimo zonoje aplenkė „Williams“ ekipos pilotus, o lenktynių pabaigoje atlaikė komandos draugo Lewiso Hamiltono spaudimą.
Tai buvo jau šeštoji N. Rosbergo pergalė karjeroje bei šeštasis „Mercedes“ komandos dvigubas dublis šį sezoną.
Antras finišo liniją kirto L. Hamiltonas, kuris sugebėjo jau pirmajame rate iš devintosios vietos pakilti į ketvirtąją.
Trečioji pozicija atiteko „Williams“ ekipos atstovui Valtteri Bottui. Už suomio nugaros ketvirtoje vietoje finišavo suomio komandos draugas, kvalifikacijos nugalėtojas Felipe Massa.
[gallery id=1058 rand=rand]
Penktąją vietą užėmė „Ferrari“ ekipos lyderis Fernando Alonso.Šeštas finišavo Sergio Perezas iš „Force India“, kuris likus keliems ratams iki lenktynių pabaigos aplenkė „McLaren“ komandos naujoką Keviną Magnusseną.
Tik aštuntas lenktynių finišą pasiekė Kanados GP nugalėtojas Danielis Ricciardo iš „Red Bull“, kuris tik paskutiniajame rate aplenkė Nico Hulkenbergą iš „Force India“. Dešimtoje vietoje liko antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas.
Šį kartą nepasisekė keturis kart pasaulio čempionui Sebastianui Vetteliui „Red Bull“, kuris turėjo pasitraukti iš lenktynių dėl gedimo. Jau antrajame lenktynių rate vokietis susidūrė su variklio problemomis, kurias netrukus pavyko išspręsti. Vis dėlto įveikus beveik pusę distancijos, komanda paprašė lenktynininko užvažiuoti į techninio aptarnavimo zoną ir pasitraukti iš lenktynių.
Bendroje įskaitoje po aštuonių etapų pirmauja N. Rosbergas, surinkęs jau 165 taškus. Antras žengia L. Hamiltonas (136 taškai), trečias – D. Ricciardo (83 taškai).
Konstruktorių Taurėje varžovus triuškina „Mercedes“ ekipa. Jos sąskaitoje 301 taškas. Antroje vietoje klasifikuojasi „Red Bull“ (143 taškai), trečioje – „Ferrari“ (98 taškai).
Devintasis šių metų „Formulės-1“ etapas vyks liepos 6 d. D. Britanijoje.