Vengrijos GP kvalifikacijoje triumfavo L. Hamiltonas

logo 2015 Liepos 25 d. 16:09, Daimler
Vengrijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje nugalėjo Lewisas Hamiltonas. Tai jau devintoji „Mercedes“ ekipos piloto „Pole“ pozicija šį sezoną.
L. Hamiltonas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 22.020 sek., o tai beveik 0.7 sek. greičiau nei praėjusiais metais padarė Nico Rosbergas. Pastarasis sekmadienio lenktynes pradės iš antrosios vietos, nors nuo brito atsiliko 0.575 sek. Trečioje vietoje liko Sebastianas Vettelis iš „Ferrari“ ekipos.
Ketvirtoje vietoje kvalifikaciją baigė „Red Bull“ komandos atstovas Danielis Ricciardo, kuriam pavyko išskirti „Ferrari“ pilotus aplenkiant Kimi Raikkoneną. Pastarasis nuo L. Hamiltono jau atsiliko viena sekunde. Šeštoje vietoje liko Valtteri Bottas, kuriam šį savaitgalį atiteko atnaujintas „Williams“ bolidas.

[gallery id=1136 rand=rand]
Iš septintos vietos lenktynes pradės antrasis „Red Bull“ ekipos pilotas Daniilas Kvyatas. Aštuntoje vietoje liko „Williams“ lenktynininkas Felipe Massa, kuris nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko jau daugiau nei 1.5 sek.
Devintas kvalifikaciją baigė jaunasis „Toro Rosso“ lenktynininkas Maxas Verstappenas, kuris iki šiol Vengrijos GP treniruotėse buvo savo komandos draugo šešėlyje. Dešimtuką užbaigė finansinių problemų kamuojamos „Lotus“ komandos pilotas Romainas Grosjeanas.
Ir vėl problemų neišvengė „McLaren“ ekipos pilotai. Pirmoje kvalifikacijos dalyje Jensono Buttono bolide kilo problemų su elektronika – pilotas negalėjo pilnai panaudoti sukauptos energijos. O Fernando Alonsas turėjo pasitraukti iš kvalifikacijos, kuomet bolidas užgeso dėl kol kas neaiškių priežasčių.