A. Albonas apie persikėlimą į „Williams“: labai gera jaustis reikalingu (1)

A. Albonas apie persikėlimą į „Williams“: labai gera jaustis reikalingu
logo 2021 Spalio 05 d. 20:25, Red Bull Content Pool

Alexanderis Albonas po metų pertraukos kitą sezoną sugrįš į „Formulės-1“ rikiuotę bei gins „Williams“ komandos garbę.

Tailandietis „Formulėje-1“ debiutavo 2019 metais „Toro Rosso“ gretose ir vos po pusės sezono gavo šansą išbandyti save „Red Bull“ komandoje. Tiesa, čia jaunajam pilotui sekėsi ne taip sėkmingai ir po praėjusio sezono „Red Bull“ nusprendė A. Alboną pakeisti Sergio Perezu.

Pats A. Albonas, dalyvaudamas „F1 Nation“ tinklalaidėje atskleidė, kad persikėlus į „Red Bull“ jam tiesiog pritrūko patirties.

„Mano karjeros kelias nebuvo įprastas. Vos po šešių mėnesių „Toro Rosso“ komandoje aš jau persikėliau į „Red Bull“. Dabar galiu pasakyti, kad tuomet man tiesiog pritrūko patirties. Be to, šiais laikais mes turime ir gerokai mažiau bandymų.

Prie viso to dar prisidėjo ir pašaliniai dalykai už trasos ribų, kurių „Formulėje-1“ tikrai netrūksta“, – kalbėjo A. Albonas.

Lenktynininkas taip pat pripažino, kad jį itin nudžiugino tai, jog „Williams“ jam parodė išskirtinį dėmesį.

„Labai gera jaustis reikalingu. Esu be galo laimingas, kad „Williams“ man suteikė progą sugrįžti į „Formulę-1“, – pridėjo tailandietis.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 2
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 7ad5add | 10/05 22:03 Atsakyti
Na jei taps nereikalingas Williamse, visada bus galima sugrįžti atgal į rbr ir daryti tai ką geriausiai sugeba-simuliacijas. Jei bus Maxui daugiau avarijų, visada ten būs reikalingas, nes ten jau patirties turi su simuliacijom ir nenuvils Hornerio, kaip teko nusivilti, kai lenktyniavo.
×

TOP naujienos