A. Giovanizzi: tikiuosi, darbas bandymuose man padės

A. Giovanizzi: tikiuosi, darbas bandymuose man padės
logo 2018 Rugpjūčio 03 d. 12:33, Ferrari

Rezervinis „Ferrari“ pilotas Antonio Giovinazzi praleido dvi dienas bandymuose Vengrijoje: antradienį jis pirmavo protokole kartu su „Ferrari“, o trečiadienį sėdo prie „Sauber“ bolido vairo. Italų pilotas patenkintas savo darbu, tačiau supranta, kad ai negarantuoja jam kontrakto.

Antonio Giovanizzi: „ Aš patenkintas bandymais. Antradienį aš puikiai padirbėjau su „Ferrari“, o trečiadienį – su „Sauber“. Bet jei aš puikiai susitvarkiau su užduotimis, tai nereiškia, kad aš kitais metais gausiu piloto vietą komandoje. Viskas gali pasikeisti. Aš darau viską, kas įmanomam, pažiÅ«rėsime, kuo galiausiai tai baigsis. JÅ«s neįsivaizduojate, kaip stipriai aš noriu pasirašyti kontraktą ir sugrįžti į lenktynes.

Dabar aš turiu tęsti tai, ką darau. Tikiuosi, kad man padės šios dvi sėkmingos darbo trasoje dienos. Priekyje dar laukia keturios treniruotės kartu su „Sauber“ ir aš tikiuosi, kad metų pabaigoje aš gausiu norimą vietą komandoje.

Aš esu patenkintas „Sauber“ progresu: treniruotėse sunku įvertinti skirtumą, bet lyginant su jaunimo bandymais Barselonoje, komanda pasiekė didelės pažangos dirbant su mašina: padidėjo prispaudžiamoji jėga, pagerėjo stabilumas stabdant – viskas tapo geriau“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794