A. Greenas: protestas turi būti atmestas (1)

A. Greenas: protestas turi būti atmestas
logo 2020 Rugpjūčio 02 d. 10:53, Racing Point

„Renault“ jau du kartus yra  oficialiai pateikusi protestą dėl „Racing Point“ mašinų stabdžių aušinimo ortakių konstrukcijos, neva komanda nukopijavo „Mercedes“ techninį sprendimą, o ne sukÅ«rė šią sistemą savarankiškai, kaip to reikalauja reglamentas. Ir šiandien po lenktynių finišo tikriausiai bus pateiktas trečiasis protestas.

Yra laukiama, kad FIA sprendimą dėl „Renault“ protestų priims kitos savaitės viduryje. „Racing Point“ technikos direktorius  Andrew‘as Greenas mano, kad jie turi labai rimtus argumentus gynybai.

Andrew‘as Greenas: „Kai FIA atstovai lankėsi mÅ«sų bazėje, jie gavo visą techninę dokumentaciją dėl stabdžių ortakių. Ir tą pačią dieną jie sulygino „Racing Point“ bei „Mercedes“ analogiškus sprendimus ir visa tai pakomentavo. Šis klausimas jau buvo svarstomas“.

Tačiau anksčiau FIA technikos direktorius Nicholas Tombazis yra kalbėjęs, kad federacijos vizito į „Racing Point“ komandos bazę dieną buvo aptariami kiti bolido mazgai, bet ne stabdžių ortakiai, tačiau A. Greenas pasakė, kad N. Tombazis šiame vizite visai nedalyvavo.

Andrew‘as Greenas: „Jo nebuvo tos inspekcijos metu, bet buvo kiti jo kolegos. Mes viską parodėme ir aptarėme. Mes neslėpėme ortakių konstrukcijos, jie buvo dalis mÅ«sų pristatymo, kurį mes surengėme FIA atstovams.

Jie pakomentavo didelį panašumą su analogišku „Mercedes“ sprendimu. Ir mes paaiškinome šÄ¯ panašumą tuo, kad 2019 metais mes tikrai pirkome stabdžių ortakius iš „Mercedes“, nes tada tai buvo dar leidžiama.

MÅ«sų teisininkai šiuo klausimu užsiima jau kelios savaitės. Kai kuriuos papildomus dokumentus mes nusiuntėme FIA visai neseniai. Manome, kad protestas turi bÅ«ti atmestas. Mes jau pademonstravome, jog veikiame laikydamiesi visų galiojančių taisyklių“.


Komentarai (1)
deivec
IP: 1353dd0 | 08/02 19:05 Atsakyti
kazkas sneka nesamones...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas