A. Newey S. Perezą laiko labai naudingu

A. Newey S. Perezą laiko labai naudingu
logo 2021 Rugpjūčio 09 d. 12:40, Red Bull Content Pool

Red Bull“ technikos departamento vadovas Adrianas Newey mano, kad toks patyręs profesionalas kaip Sergio Perezas šiais metais yra labai naudingas komandai, kuri kovoja dėl pasaulio čempionų titulo.

Ä®prastai „Red Bull“ visada remdavosi savo jaunimo programa, kai lenktynininkai iš pradžių patirtį įgaudavo „Toro Rosso“ (dabar - „AlphaTauri) komandoje, o patys geriausieji gaudavo šansą pereiti į „vyresniąją“ ekipą. Tuo tarpu S. Perezas įvairiais savo karjeros etapais bendradarbiavo su tokioms komandomis kaip „Sauber“, „McLaren“ ir „Force India“, 2019 m. pakeitusią pavadinimą į „Racing Point“.

Tačiau prieš šÄ¯ sezoną „Red Bull“ nutarė nesilaikyti tradicinio požiÅ«rio į lenktynininkų parinkimą, mat anksčiau už šią komandą yra važiavę tokie garsÅ«s sportininkai kaip Davidas Coulthardas bei Markas Webberis.

„Tai, kad prie mÅ«sų šiais metais prisijungė Sergio Perezas su jo patirtimi, gauta kitose komandose, buvo mums labai naudingu faktu, - pasakojo A. Newey.- Nuo tų laikų, kai dirbome su Davidu bei Marku, mes neturėjome lenktynininkų, kurie neperėjo per „Red Bull“ jaunimo programą. Todėl, pasikviesdami profesionalą su patirtimi, įgauta kitose komandose, mes gavome šansą kitaip organizuoti savo darbus ir Sergio čia įdeda nemenką indėlį.

Kartu su Maxu Verstappenu jis kur kas smarkiau įtakoja mÅ«sų bolido modernizacijos procesą. Mašinoje sumontuota šimtai jutiklių, kurie perduoda dideles apimtis telemetrijos duomenų, pranešančių, kaip bolidas atrodo trasoje. Bet tik lenktynininkas gali paaiškinti, kodėl mašina bÅ«tent taip elgiasi – po viso to inžinieriai bando susisteminti šiuos sportininko komentarus juos sulygindami su jutiklių duomenimis.

Manau, kad tai yra vienas iš įdomesnių mÅ«sų sporto aspektų, kai tu bandai integruoti informaciją, gautą iš žmogaus su visais kitais techniniais duomenimis. Šioje vietoje lenktynininkų komentarai bÅ«na labai svarbÅ«s“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 431
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2022 sezono taškai: 173
Komanda: Red Bull Amžius: 32 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas