A. Newey: turėti du lygiaverčius vairuotojus yra sunku (6)

A. Newey: turėti du lygiaverčius vairuotojus yra sunku
logo Rugsėjo 30 d. 18:23, Red Bull/Getty Images

Red Bull“ inžinierius Adrianas Newey įvardijo priežastį, kodėl daugeliui vairuotojų nėra lengva būti komandos draugu su Maxu Verstappenu. Jis taip pat kalbėjo apie tai, jog lėtesnis komandos vairuotojas vis tiek gali tapti pasaulio čempionatu, tačiau turi rasti tam tinkamų būdų.

„Kiekvienas lenktynininkas, kai yra jaunas, nori parodyti, kad yra geriausias. Tačiau jeigu to padaryti nepavyksta, gali būti tiesiog sugriautas pasitikėjimas savimi. Manau, kad Maxo neįtikėtini sugebėjimai, privertė kai kuriuos lenktynininkus jaustis nepatogiai. Alexas Albonas su tuo sunkiai susitaikė, panašiai buvo ir Pierre‘ui Gasly, o pavyzdžių galima rasti ir daugiau.

Taigi, jeigu jūs turite du vairuotojus, iš kurių vienas yra išskirtinis, o kitas labai geras, bet ne tokio lygio, pirmasis pilotas turi turėti tokį charakterį, jog galėtų susitaikyti su tokia situacija. Tiesiog, realybė gali būti tokia, kad tu tempu negali įveikti, pavyzdžiui, Maxo, todėl jį reikės bandyti įveikti kitu būdu.

Ir tai nėra neįmanoma. Prisiminkite Niki Lauda ir Alainą Prostą. Alainas visuomet buvo greičiausias vairuotojas, bet Niki sugebėjo tapti čempionu. Tikriausiai panašiai galima kalbėti ir apie Nico Rosbergo bei Lewiso Hamiltono situaciją.

Turėti du lygiaverčius vairuotojus yra sunku, tačiau idealiu atveju yra keletas vairuotojų, kurie džiaugsis varžydamiesi. Kai kurie dalykai priklauso nuo tokių dalykų, kaip vairuotojo amžiaus. Branda ir išmintis leidžia pasiekti tam tikrą harmoniją.

Pavyzdžiui, Fernando Alonso garsėja kaip tikrai sudėtingas komandos draugas. Ir mes visi atsimename, kai Fernando ir Lewisas buvo komandos draugai. Tačiau ar jūs manote, kad su dabartine patirtimi Fernando būtų toks pats sudėtingas, nei tuomet? Manau, kad jeigu dabar Alonso važiuotų vienoje komandoje su Maxu ar Lewisu, matytume sušvelnintą jo versiją“, - mintimis dalijosi A. Newey.Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra..
IP: b3be6ca | 09/30 19:43 Atsakyti
Klepsidra kai sakysi, kad Alonso characteris sunkus yra tik gandai, o visi sako, kad jis Mikė Pukuotukas, paskaityk ką sako Newey, na tą patį ką ir n kt yra sakę
Yuzefas
IP: 33bea25 | 09/30 19:34 Atsakyti
Kažkodėl pamiršo Danielį paminėt. Turbūt čia jų Achilo kulnas
Arnius
IP: da27d21 | 10/01 09:02 Atsakyti
Klepsidra..
09/30 19:43

Klepsidra kai sakysi, kad Alonso characteris sunkus yra tik gandai, o ... skaityti daugiau

Tai aišku tik gandai,neklausyk ką sako apie alonsito charakterį žmonės susiję su f1,klausyk klepsidros,juk jis Alonso apatinių skalbyklos savininkas
.F666
IP: 4b558da | 10/01 11:24 Atsakyti
koki dar "susvelninta".. eilini syki atsirautu ir ijungtu "drama queen" moda
Lautis
IP: 7131267 | 10/01 21:56 Atsakyti
.F666
10/01 11:24

koki dar "susvelninta".. eilini syki atsirautu ir ijungtu "drama queen... skaityti daugiau

Drama Queen čia jūs visi. Matyt dirbat darbus kur už tylėjimą moka
Ne jis
IP: b3be6ca | 10/01 13:49 Atsakyti
Arnius
10/01 09:02

Tai aišku tik gandai,neklausyk ką sako apie alonsito charakterį žm... skaityti daugiau

Tai, kad klepsidra yra JI, ne Jis
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749