A. Seidlas: ar ne laikas peržiūrėti baudų sistemą?

A. Seidlas: ar ne laikas peržiūrėti baudų sistemą?
logo 2021 Liepos 11 d. 11:21, McLaren F1

Praėjusį savaitgalį „McLaren“ pilotas Lando Norrisas Austrijoje užlipo ant podiumo trečią kartą šiame sezone. Komandos vadovas Andreas Seidlas yra labai patenkintas tokiu rezultatu, bet baiminasi, kad Lando surinkti baudos taškai artėja prie kritinės ribos.

Andreas Seidlas: „Tokie rezultatai visus motyvuoja. Matyti šypsenas darbuotojų veiduose – geras apdovanojimas kiekvienam vadovui. Mes norime, kad kiekvieną sekmadienį visi pabustų su pergalės nuotaikomis.

Mes rengiame dar keletą techninių naujovių – jos atsiras boliduose per artimiausius kelis etapus, bet tai bus gana nedideli patobulinimai. Iš tikrųjų, visa komanda jau perėjo prie pasiruošimo kitiems metams. Naujas reglamentas – tai šansas dar labiau sumažinti atsilikimą nuo lyderių. Permainos bus milžiniškos, tam reikia pajungti visus resursus, norint gerai pasirengti 2022 metams.

Šių metų tvarkaraštis mums nelabai tinka ir patinka, jis yra per daug įtemptas. Akivaizdu, kad dėl COVID-19 mes turime būti pasirengę pakeitimams, bet mums yra būtina sudalyvauti visose lenktynėse – norint išlaikyti komandą, reikia ir pinigų iš FOM. Tačiau aš tikiuosi, kad ateityje varžybų tvarkaraštis bus kur kas racionalesnis ir patogesnis komandoms“.

Norrisas kol kas pirmauja pagal uždirbtų baudos taškų kiekį – britų sportininkas jų dabar turėjo 10, bet vakar du iš jų sudegė. Vis dėlto A. Seidlas sako, kad tai baimina juos, nes jei pilotas surinks 12 taškų, privalės praleisti vieną etapą.

„Tai nežada nieko gero, - sakė A. Seidlas. - Visiems mums reikia pagalvoti, ar neatėjo laikas peržiūrėti baudų sistemą. Jei lenktynininkui tektų praleisti varžybas vien dėl tokio incidento, koks buvo Austrijoje – tai būtų visai ne „Formulės-1“ dvasioje. Baudos taškai – tai teisinga bausmė, tačiau jie turi būti skirami tik tada, jei sportininkas daro ką nors labai pavojingo. Tikiuosi, kad susitikime su FIA mes aptarsime šią situaciją ir surasime teisingą sprendimą, kuris gerai veiks ateityje“.

Andreas Seidlas pridūrė, kad jie turi susitarimą su „Mercedes“ dėl atsarginių pilotų ir jei kuris nors pagrindinės sudėties lenktynininkas negalės varžytis, pagrindiniu pretendentu į jų vietą bus Stoffelis Vandoorne'as.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332