A. Seidlas: rezultatas svarbus tiek D. Ricciardo, tiek ir komandai (4)

A. Seidlas: rezultatas svarbus tiek D. Ricciardo, tiek ir komandai
logo 2022 Lapkričio 01 d. 16:28, Pirelli

Šiame sezone Danielis Ricciardo retai kada džiugindavo sirgalių norus, kurių jis turi pakankamai daug ir paskutiniu metu jo populiarumas laikėsi tik „ant seno bagažo“, kadangi gerų rezultatų trasoje jis nerodė gana ilgai.

BÅ«tent 7-toji vieta, kurią australas su „McLaren“ iškovojo Meksikoje, nėra laikytina labai geru pasiekimu, tačiau Danielis gana ryškiai praleido šio etapo pabaigą ir buvo pripažintas „dienos lenktynininku“.

„McLaren“ komandos vadovas Andreas Seidlas mano, kad tai yra svarbus pasiekimas tiek pačiam Ricciardo, tiek ir komandai.

„Jei prisiminsime, kaip Danieliui klostėsi savaitgalis Meksikoje, tai reikia pažymėti, kad jis nuo pirmojo rato turėjo labai panašÅ³ tempą, kokį rodė Lando Norrisas, - „Sky Deutschland“ komentavo A. Seidlas. - Kvalifikacijoje jam nepasisekė, nors dėl patekimo į finalinę dalį jam trÅ«ko labai mažai.

Ricciardo jautė, kad jam čia gana komfortiška prie vairo ir principinis momentas buvo tas, kad antrąją distancijos atkarpą vis važiavo su minkštosiomis padangomis. Tai leido jam lenkti vieną varžovą po kito. Rezultatas svarbus tie jam pačiam, tiek ir mums, nes mes uždirbome daugiau taškų nei „Alpine“.

Danielis puikiai nuvažiavo antrąją atkarpą su minkštosiomis padangomis, jis tiesiog skrido ir nežiÅ«rint į 10 sek. baudą, finišavo septintas Todėl mes esame labai patenkinti.

Šaunu, kad sumažinome atsilikimą nuo „Alpine“ ir dabar mus skiria tik 7 taškai. Bus svarbu išvengti nemalonumų likusiuose dviejuose etapuose ir kuo geriau įvykdyti prieš mus keliamas užduotis. Bene svarbiausiąsup vaidmenį, manau, turės techninis patikimumas. Mes turime neblogą bolidą, puikią komandą ir gerus du lenktynininkus. Tikiuosi, kad mes pakovosime dėl 4 vietos Konstruktorių įskaitoje, kausimės iki paskutinio rato Abu Dabyje ir galiausiai pasieksime savo tikslo.“

Tuo tarpu Ricciardo išsiskirs su komanda sezonui pasibaigus, nes kontrakto 2023 metams jis neturi. Australas jau patvirtino, kad kitais metais nedalyvaus F-1 pasaulio čempionate, bet dar tikisi gauti atsarginio piloto vietą.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas patvirtino, kad jie svarsto tokią galimybę su Ricciardo, tačiau kartu užsiminė, jog Danielis dėl to derasi ne tik su jų komanda: „Žinau, kad jis dėl to kreipėsi ir į „Red Bull“. Mes manome, kad jis yra puikus vaikinas, bet mes kol kas negalime pasakyti, kas bus mÅ«sų trečiasis pilotas. Ricciardo žavesys – jo pati stipriausia pusė, be to, jis jau seniai lenktyniauja F-1 ir gerai pažįsta kai kurių komandų bolidus. Žinoma, visa tai yra jo naudai, bet aš nenoriu skleisti jokių gandų, kadangi tiesa yra ta, jog dar niekas nenuspręsta“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 159
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai: 37
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Heiteris
IP: 8724c84 | 11/04 11:23 Atsakyti
expertaz
11/02 16:41

Butent, nieko ten nebuwo wow. Buvo su sviezesnemis ir greitesnemis pad... skaityti daugiau

Buvo tas WOW, panašiai kaip brazilija 2016 su Max'u.
Galėjo visi imti jo pavyzdį, o ypač Mersai ir gal būtų paėmę pergalę, bet ne, geriau pasinaudojo Gotifi info, nebūtų mersai, tik skundžiasi...
expertaz
IP: af5d3b4 | 11/02 16:41 Atsakyti
:D
11/02 10:41

aha, tikrai nebuvo taip, kad tiesioginiai konkurentai išsidūrė su p... skaityti daugiau

Butent, nieko ten nebuwo wow. Buvo su sviezesnemis ir greitesnemis padangomis, alpines pavijo nes kiek supratau tiek occon tiek alonso turejo bedu su motorais
:D
IP: c40a86f | 11/02 10:41 Atsakyti
rasytojelis
11/01 16:56

Kai subinė pradėjo Riciui degt, tada ir važiuot pradėjo, šiaip ma... skaityti daugiau

aha, tikrai nebuvo taip, kad tiesioginiai konkurentai išsidūrė su padangom (lygiai kaip Mersai), o Rikis gavo greičiausias. Tiek to subinės degimo, visi matėm kaip buvo Austine. Parako gal dar turi, bet niekam to parako kaip ir nereikia.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 11/01 16:56 Atsakyti
Kai subinė pradėjo Riciui degt, tada ir važiuot pradėjo, šiaip manau dar jis parako turi pakankamai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas