A. Shovlinas: mūsų atsilikimas buvo ne toks didelis

A. Shovlinas: mūsų atsilikimas buvo ne toks didelis
logo 2023 Birželio 21 d. 18:08, Daimler AG

Kanados GP rezultatai „Mercedes“ komandoje sukėlė dvejopus jausmus: iš vienos pusės, Lewisas Hamiltonas užlipo ant podiumo, finišavęs trečias. Iš kitos pusės, George'as Russellas padarė grubią klaidą sudėtingoje Monrealio trasoje, dėl to smarkiai apgadino bolidą, dėl ko vėliau jis buvo priverstas pasitraukti.

Komandos vyriausiasis lenktynių inžinierius Andrew Shovlinas, komentuodamas etapo rezultatus, juo pavadino „teikiančiais vilčių“, nes Kanadoje pasitvirtino, kad W14 bolidas tapo greitesnis.

Andrew Shovlinas: „Žinoma, būtų buvę geriau, kad abi mūsų mašinos finišuotų pirmame trejetuke. Ir nors Fernando Alonso buvo kiek greitesnis, su George'o pagalba buvo galima panaudoti kokį nors taktinį manevrą panaudojant du „Mercedes“ bolidus.

Tačiau svarbiausia yra tai, kad gerėjantis W14 tempas nuteikė optimistiškai. Buvo daug paskatų manyti, kad Monrealyje mums bus sunku, bet atsilikimas nuo lyderių nebuvo toks didelis. Vadinasi, pilnai tikėtina, kad kitose trasose, kurios labiau tinka mūsų bolidui, mes galėsime pasirodyti dar geriau.

Apskritai, Kanadoje vargu ar mes galėjome aplenkti Alonso: pirmoje atkarpoje mes važiavome su vienodomis padangomis ir jis mus aplenkė. Išeitų, jo bolidas sugeba rodyti didesnį greitį. Bet mes buvome teisingai apskaičiavę, kai išsaugojome naujų vidutinių padangų komplektą ir tai leido Lewisui parodyti gerą greitį antros atkarpos pradžioje.

Tikimės, kad Austrijoje mes galėsime pasirodyti dar geriau, nes dėl techninių atnaujinimų mūsų mašina pradėjo geriau tvarkytis su greitais posūkiais, o Spielberge jų yra nemažai.

Beje, sprinto lenktynės sukelia papildomų rūpesčių, nes tokiuose etapuose komandos turi mažai laiko ieškant optimaliausių nustatymų. Bet mes pasitikime savo sportininkais: atrodo, kad abu neblogai važiuoja kvalifikacijose viso tipo trasose, rodydami stabilius rezultatus, geresnius nei tiesioginiai mūsų konkurentai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794