A. Shovlinas: Silverstoune mes būname stiprūs

A. Shovlinas: Silverstoune mes būname stiprūs
logo 2021 Liepos 21 d. 10:51, Daimler AG

Mercedes“ komanda Silverstoune buvo kur kas stipresnė nei ankstesnėse lenktynėse. Ekipos vyriausiasis lenktynių inžinierius Andrew'as Shovlinas papasakojo, kokiais būdais pavyko pasiekti pažangos...

Andrew'as Shovlinas: „Mes rimtai atnaujinome aerodinamiką bolido dugno ir šoninių pontonų srityje, be to, mes lenktyniavome trasoje, kurioje mūsų mašinos visada būna greitos. Sunkumai ankstesniuose etapuose buvo susiję ir su tuo, kad trasos, kuriose vyko lenktynės, pastaraisiais metais mums visuomet būdavo sudėtingomis.

Manau, kad greitis, kurį parodėme Silverstoune, buvo dviejų faktorių sutapimas. Mes sugrįžome į trasą, kurioje mūsų automobilis važiuoja labai gerai, bet to, gerokai padidinome aerodinaminį efektyvumą. Visa tai padėjo mums penktadienį nugalėti kvalifikacijoje.

Savaitgalio metu mes beveik nekeitėme bolido nustatymų. Ankstesniuose etapuose Lewisas ir Valtteri daug dirbo, penktadienio rytą Hamiltonas net buvo nuvažiavęs į komandos bazę, norėdamas patikrinti kai kurias naujas idėjas simuliatoriuje. Nuo pirmos treniruotės iki kvalifikacijos mes tik pakoregavome sparnus – nieko daugiau.

Dirbdami penktadienį su nedideliu degalų kiekiu, mes net nebandėme iš padangų išspausti maksimumo. Pagal rezultatus tai nebuvo pastebima, bet mes buvome įsitikinę, jog kvalifikacijoje automobilis bus gana konkurencingas“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 304
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas