A. Stella mano, jog „Mercedes“ kitame sezone šoks į viršų

A. Stella mano, jog „Mercedes“ kitame sezone šoks į viršų
logo 2023 Spalio 04 d. 13:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„McLaren“ šią vasarą stipriai šovė į viršų ir susilaukė daugybės pagyrų. Būtent ši komanda buvo įvardijama kaip ta, kuri kitą sezoną gali mesti rimtą iššūkį „Red Bull“. Tačiau tokios etiketės kratosi komandos vadovas Andrea Stella.

Jis, kaip ir „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris, akcentuoja, jog į viršų gali šokti „Mercedes“ komanda, kuri ruošiasi iš esmės pertvarkyti savo bolidą.

„Šiuo metu mus tikrai džiugina kitų metų automobilio tobulinimas. Kita vertus manau, jog panašioje situacijoje yra praktiškai visos komandos. Kadangi visi turime tam tikras koncepcijas, kurios padeda gana aiškiai judėti į priekį. Mes tikrai nežinome ar vystomės greičiau nei kitos komandos ir, svarbiausia, nežinome ar vystomės greičiau nei „Red Bull“.

Be to, reikia nepamiršti, jog „Mercedes“ greičiausiai suprato prie ko jiems reikia dirbti. Ir, įtariu, kad jie gana smarkiai šoktels ten, kur buvome įpratę juos matyti.

Šiame etape nėra jokių faktinių duomenų, kurie leistų sakyti, jog dabartiniai rezultatai yra maždaug tokie, kokius matysime kitais metais. Manau, kad viskas dar gali vystytis“, - sakė A. Stella.

Tuo pačiu „McLaren“ vadovas pripažino, kad šiemet komandai pavyko viršyti savo tikslus, bet to jis per daug nesureikšmina:

„Žvelgiant į visą sezoną manau, kad esame aukščiau nei tikėjomės, kad būsime net pačiu optimistiškiausiu požiūriu. Tačiau mes ir toliau esame susitelkę į procesą. Nenorime pradėti skubėti, tiesiog dirbame protingu tempu. Tada matysime, kuo viskas baigsis“, - mintimis dalijosi italas.   Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0