A. Stella: susidūrėme su situacija, kuri neturėjo įvykti

A. Stella: susidūrėme su situacija, kuri neturėjo įvykti
logo 2024 Rugsėjo 14 d. 18:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„McLaren“ vadovas Andrea Stella po Azerbaidžano GP buvo apimtas dvejopų emocijų. Oscaras Piastris lenktynes pradės antras, tačiau Lando Norrisas startuos tik septynioliktas, o tai, pasak italo, tikrai nėra malonus momentas.

„Tai, jog vienas mūsų automobilis bus rikiuotės pabaigoje, mums tikrai nėra malonus momentas. Padarysime viską, kad kovotume dėl kiek įmanoma daugiau taškų ir sumažintume kvalifikacijos nesėkmės poveikį, tačiau akivaizdu, jog Lando viskas susiklostė nelaimingai.

Diskutavome su FIA kodėl tuo metu pasirodė geltona vėliava, nes mums tai labai brangiai kainavo. Mūsų nuomone tuo momentu geltona vėliava nebuvo būtina. Visi stengėsi iš visų jėgų, tiesiog susidūrėme su situacija, kuri, idealiu atveju, o turbūt ir pagal taisykles, tiesiog neturėjo įvykti. Mes sumokėjome didelę kainą, bet neketiname pasiduoti.

Judame į priekį ir padarysime viską, kas įmanoma, kad iškovotume kiek įmanoma daugiau taškų“, - kalbėjo A. Stella.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos