A. Wurzas pasisakė už papuošalų draudimą per lenktynes (7)

A. Wurzas pasisakė už papuošalų draudimą per lenktynes
logo Gegužės 16 d. 20:09, Honda

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, „Grand Prix Drivers Association“ (GPDA) asociacijos prezidentas Alexas Wurzas palaiko FIA sprendimą uždrausti dėvėti papuošalus ir juvelyrinius dirbinius lenktynių metu. Tokį pareiškimą A. Wurzas padarė po viešo ginčo tarp Lewiso Hamiltono ir FIA prezidento Mohammedo ben Sulayemo, kuris pažadėjo bausti „Mercedes“ pilotą, jei pastarasis prieš sėsdamas prie vairo, nenusiims nešiojamų papuošalų.

Alexas Wurzas: „Tai teisingas taisyklių punktas dėl daugelio priežasčių, bet aš laikyčiausi kiek kitokio stiliaus prieš pateikdamas tokį reikalavimą. Aš nenoriu būti ginčo dalyviu, atvirkščiai, mes privalome dirbti kartu panašiais klausimais. Man labiau patiktų būtent toks požiūris“.

Alexas Wurzas kaip pavyzdį pateikė danų lenktynininko Chriso Niesseno pavyzdį, kuris Fudžyje 1988 m. gavo traumas todėl, kad nenaudojo ugniai atsparių drabužių.

„Jam pačia skaudžiausia to gaisro priežastimi, kuris nebuvo labai ilgas, tapo elastinė kelnaičių guma, kuri pradegino odą. Jis pasakojo, kad vėliau daug metų jautė skausmus toje vietoje. Šie jo žodžiai daugelį lenktynininkų pamokė.

Aš tuo momentu pats sau pasakiau, kad negalėčiau gyventi su tomis pasekmėmis vien dėl to, kad prieš lenktynes neužsivilkau ugniai atsparių apatinių drabužių. Lygiai tas pats liečia ir visus papuošalus“.


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mirkam
IP: cdc89c5 | 05/16 23:45 Atsakyti
FIA nesvarbu tie papuošalai, tiesiog viešina, kad jei nudegs tobulo piloto kažkas, kad vėliau būtų aišku kiekvienam, kad dėlto FIA nekalta.
xrd
IP: 9528eee | 05/16 23:24 Atsakyti
Spėju hamis pirty nebuvęs, nesupranta reikalo dėl papuošalų.
TomTom
IP: d1cf999 | 05/16 22:31 Atsakyti
mariusis
05/16 21:47

Geras sulyginimas, ugniai atsparių drabužių neužsidėjimas ir papuošalai 😀

Butent.
Elastiniu kelniu gma gal ir greit lydosi, bet jeigu jau auskaras lydysis tai is to vairuotojo bus tik anglis likes. Iesko po sikna smegenu jie cia.
mariusis
IP: 7ad5add | 05/16 21:47 Atsakyti
Geras sulyginimas, ugniai atsparių drabužių neužsidėjimas ir papuošalai 😀
Helis
IP: 7d58bd4 | 05/16 21:35 Atsakyti
:DD
05/16 20:58

nu tegu patys savo saugumu rūpinasi. Jei jau nori tą auskarą zalūpoj, tegu nešioja. keno čia reikalas.

Argumentas yra tame, kad negalima kiekvieno piloto asmeninei atsakomybei palikti sprendimo - nori asmeniškai nešiot ar nenešiot, nori likt asmeniškai atsakingas už galimo incidento padarinius ar nenori. Blogo pavyzdžio rodyt FIA negali, ir nepaliks asmeninės atsakomybės pilotų žinioje, kai blogą pavyzdį rodantis pilotas, kuris pasakys "Aš už save atsakau ir po nelaimingo atsitikimo niekam neturėsiu pretenzijų". To nebus, ir tiek. Nenori sutikti su taisyklėmis - nebus suteikta galimybė žinant, kad joms nusižengi jas ir toliau pažeidinėt. Ir komentarai, kad "Negi nėra kuo daugiau rūpintis, nėra svarbesnių dalykų?" irgi netinkami. Svarbesniais dalykais jau pasirūpinta, viskas veikia ir viskas tvarkoje. Smulkūs ir nereikšmingi dalykai taip pat pasidaro svarbūs, kai ir jie yra vykdomi. Nenorės septyniskart čempionas papuošalų nusiimt - neišduos leidimo lenktynėse startuot, ir viskas. Lygiai taip, kaip kokioj vietinės reikšmės lygoj vietinės reikšmės pilotas, įkvėptas F1 čempiono stiliaus nepanorės papuošalų išsiimt - jam taip pat viso gero.
:DD
IP: 9fe9338 | 05/16 20:58 Atsakyti
nu tegu patys savo saugumu rūpinasi. Jei jau nori tą auskarą zalūpoj, tegu nešioja. keno čia reikalas.
Hat
IP: a1864ae | 05/16 20:23 Atsakyti
O jie vis dar kliedi apie tuos papuosalus.Jiems daugiau veikti nera ka?Tegul organizuoja F1 geju vakare;lius
×

TOP naujienos