„Alfa Romeo“ ir „Sauber“ pratęsė sutartį

„Alfa Romeo“ ir „Sauber“ pratęsė sutartį
logo 2020 Spalio 29 d. 11:12, Sauber

„Alfa Romeo“ automobilių gamybos kompanija ir „Sauber Motorsport“ praneša, kad pratęsė kontraktą iki 2021 metų pabaigos. Naujasis susitarimas numato toliau plėtoti bendradarbiavimą, kuris dabar apims ne vien „Formulės-1“ pasaulio čempionatą.

„Sauber Engineering“ specialistai aktyviai dalyvaus projektuojant, konstruojant ir gaminant naujus modelius „Giulia GTA“ ir „GTAm“. Kimis Raikkonenas ir Antonio Giovinazzi žada užsiimti šių modelių išbandymu „Alfa Romeo“ bandymų trasoje Italijoje.

Emilijos-Romanijos GP etapo metu pasikeis ir „Alfa Romeo“ bolidų išvaizda - ant bolidų atsiras kiek padidinta Italijos valstybinė vėliava. Tuo pačiu komanda įvertins Italijos indėlį į pasaulinį automobilių sportą ir pažymės „Alfa Romeo“ 110 metų jubiliejų.

„Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras: „Bendradarbiavimo su „Alfa Romeo“ plėtojimas yra vertinamas kaip abiejų pusių paraiška tolesnei santykių plėtotei. „Sauber“ kompanijoje „Alfa Romeo“ surado ištikimą ir į rezultatus orientuotą partnerį, kuriam galima patikėti savo prekės ženklą. Mums didelė garbė naudoti turtingą „Alfa Romeo“ paveldą.

Abi pusės nori plėtoti santykius ilgalaikėje perspektyvoje. Per paskutinius 3 sezonus mes padėjome tvirtus bendradarbiavimo pamatus ir norime pasinaudoti šios draugystės vaisiais ir 2021 metais“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821