„Alfa Romeo“ kol kas lieka be vadovo (2)

„Alfa Romeo“ kol kas lieka be vadovo
logo Sausio 23 d. 14:10, Sauber

„Alfa Romeo“ komanda viena iš paskutiniųjų pranešė naujojo bolido pristatymo datą – renginys įvyks Ziuriche vasario 7 dienos ryte. Šveicarijos laikraštis „Blick“, kuris neblogai žino, kas vyksta „Sauber“ bazėje Hinville, praneša, kad ant C43 bolido daugiau nebus Lenkijos naftos kompanijos „Orlen“ logitpų, kadangi bendradarbiavimas su Robertu Kubica, regis, užsibaigė.

Labai realu, kad šiais metais pagrindiniu „Sauber“ kompanijos rėmėju „Formulėje-1“ pasiliks tik „Alfa Romeo“ automobilių kompanija. Nors oficialioje komandos paraiškoje dalyvauti F-1 pasaulio čempionate, kuri buvo pateikta prieš mėnesį FIA, „Orlen“ yra paminėta kaip pagrindinis rėmėjas ir figuruoja oficialiame komandos pavadinime.

Sausio 10 dieną Andreas Seidlas, naujas „Sauber Group“ vadovas buvo prsitatytas šveicarų kolektyvui, kuriame šiuo metu dirba daugiau kaip 500 žmonių, o savo prisistatyme vokiečių specialistas pasakė: „Gaila, bet mums teks apsišarvuoti kantrybe, kadangi „Formulės-1“ komandos vadovas bus paskelbtas vėliau“.

Todėl „Blick“ teigimu, naujų gandų šia tema kol kas nėra, bet kaip vieni iš kandidatų yra minimi Mike'as Krackas, kuris dabar vadovauja „Aston Martin“ ir Mattia Binotto, kurio paslaugų pernai metų pabaigoje atsisakė „Ferrari“.

Keletą sakinių galima pacituoti iš naujausios „Blick“ publikacijos, kurie adresuoti buvusiam „Alfa Romeo“ vadovui Fredericui Vasseurui:

„Belieka tik tikėtis, kad Seidlui pavyks spręsti problemas, kylančias lenktynių trasose. Ir tai pavyks padaryti kur kas greičiau nei tai darė Vasseuras. Ir nereikės viso sezono metu dalinti pažadus, kad bolido greitis tuoj pat bus padidintas. Juk per paskutines 13 lenktynių komanda uždirbo tik 4 taškus ir tai vos neprivedė prie komandops griūties, todėl reikia džiaugtis, kad ekipa liko 6 vietoje komandinėje įskaitoje. A. Seidlui ir būsūmam komandos vadovui reikės dirbti kur kas daugiau ir būti labiau atviriems visuomenei. Jei ne „Audi“ perspektyva, nežinia, kur būtų atsidūrusi „Sauber Group“.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2023 sezono taškai: 55
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 8d73ada | 01/24 08:59 Atsakyti
tarp vadovu minimas kitos komandos vadovas ir vadovas sedintis su metu gardening leave. ant kiek reikia buti isejus, kad tokius variantus realiais laikytum
Helis
IP: 7d58bd4 | 01/23 14:43 Atsakyti
Gal jaunasis lenktynininkas Robertas Kubica neatsisakytų?
×

TOP naujienos