„Alpine“ bendravo su naujais dalyviais (1)

„Alpine“ bendravo su naujais dalyviais
logo Rugpjūčio 20 d. 11:04, Renault Sport

Leidinys „The Race“ cituoja „Alpine“ komandos vykdomąjį direktorių Marciną Budkowski, kuris pripažino, kad vedė derybas su potencialiais naujokais dėl prancūziškų jėgos agregatų tiekimo. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad F-1 pasaulio čempionate greitai atsiras nauja komanda.

Marcinas Budkowski: „Yra suinteresuotų žmonių, kurie norėtų ateiti į mūsų sportą. Jie yra viešai paskelbę apie savo interesus, kiti gi – vengė viešumo. Susidomėjimas „Formule-1“ yra milžiniškas – tai puikus sportas, mes tikime, kad, laikui bėgant, jis taps stabiliu pelningu verslu su apribotomis išlaidomis ir dideliais priziniais pinigais.

Mes kalbėjomės su potencialiais naujais dalyviais. Kol kad šios derybos nedavė jokių vaisių, bet viskas nėra taip paprasta. Norint, kad pasaulio čempionate atsirastų nauja komanda, FIA pirmiausiai turi paskelbti konkursą, po to turi įvykti atrankos procesas. Bet jei atsirastų geras projektas su solidžiu finansavimu ir protingu požiūriu steigiant naują komandą, mes esame atviri deryboms ir pasirengę projektą palaikyti, tiekdami mūsų jėgaines ir pavarų dėžes.

„Formulėje-1“ yra labai nepaprasta konkuruoti, tačiau lengviau būna, kai jau yra veikianti komanda, o pradėti projektą nuo nulio yra be galo sunku“.

Alpine F1 Team
Komanda: Alpine F1 Team 2021 sezono taškai: 104
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A521
Plačiau

Komentarai (1)
TomTom
IP: 2de20f6 | 08/20 15:22 Atsakyti
Kazkaip labai jau keistas procesas, ne savininke Liberty ziuri ka pritraukt/priimt naujo i cempionata, bet kazkokia FIA, kuri valdymo poziuriu cia is vis ne prie ko. Skelbia kazkoki konkursa, renka laimetoja ir va nauja komanda gali dalyvuti F1. Kazkaip susimaise savininku ir sportiniu taisykliu priziuretoju pareigos..
×

TOP naujienos