„Alpine“: kitais metais būsime stipresni (2)

„Alpine“: kitais metais būsime stipresni
logo 2023 Lapkričio 27 d. 16:15, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Alpine“ lenktynininkai Estebanas Oconas ir Pierre'as Gasly neuždirbo taškų Abu Dabyje, bet tai niekaip nepaveikė jų užimtų pozicijų asmeninėje įskaitoje ir šeštos vietos Konstruktorių įskaitoje. Asmeninėje įskaitoje P. Gasly liko 11-tas, o E.Oconas – 12-tas.

Estebanas Oconas (12 vieta): „Ne pačios geriausios lenktynės užbaigiant sezoną. Abu Dabyje mums trūko tempo ir gaila, kad neuždirbau taškų.

Mes bandėme laikytis vieno sustojimo strategijos, bet aš nepasiekiau pirmojo dešimtuko. Teks dar daug ką išanalizuoti – tiek šias lenktynes, tiek ir visą sezoną, kuriame mums pritrūko stabilumo.

Komanda nepasiekė tikslų, kurias kėlė sau metų pradžioje, todėl atėjo laikas viską išanalizuoti, persigrupuoti ir susikoncentruoti ties tuo, kad bolidas būtų geresnis svarbiausiose srityse. Neturiu abejonių, kad sugrįšime kur kas stipresni su noru užimti kur kas aukštesnes pozicijas kitais metais.

Antradienį dar vyks bandymai, po kurių bus galima pailsėti prieš 2024 metų sezoną. Ačiū komandai ir sirgaliams už aistringą palaikymą šiame sezone. Jau dabar pradedu laukti, kada užges šviesoforų šviesos pirmame etape Bahreine“.

Pierre'as Gasly (13 vieta): „Mes ne taip norėjome užbaigti sezoną. Gaila, kad nepavyko gauti taškų. Nuviliančios lenktynės.

Aš gerai startavau, bet gavau smūgį nuo Sergio Perezo, o dar vėliau ir nuo Lewiso Hamiltono. Bolido galinė dalis buvo stipriai apgadinta, dėl to praradau labai daug laiko. Po finišo apžiūrėjau sugadinimus – jie buvo gana įspūdingi.

Reikės išanalizuoti lenktynes ir padaryti išvadas. Labai tikėtina, kad šiais metais mes ne visada uždirbdavome taškus, kai tokia galimybė būdavo.

Jei kalbėsime apie sezoną, tai man patiko naujoje „Alpine“ šeimoje. Metai buvo sudėtingi, bet jei sulyginsime mūsų sportinę formą Bahreine ir dabar, tai komanda pasiekė nemažos pažangos ir tai teikia vilčių. Ačiū visiems, kas dirbo bazėje ir trasoje. Esu įsitikinęs, kad kitais metais pasirodysime kur kas geriau“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
jmrb
IP: 55cbc84 | 11/27 18:03 Atsakyti
Alpine panašu kad galima nurašyti tiek trumpalaikėj, tiek ilgalaikėj perspektyvoje. Amžinai truputį geriau nei "galas", ir prasčiau nei TOP3-5. Jokios vizijos, jokio žmogaus kuris galėtų vesti į priekį, ir amžinai neapsisprendžiantys ar jau daug investuoti, ar jau iš viso pasitraukti, ar dar vėl 5 metus palaukti.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 11/27 16:19 Atsakyti
Visi kitais metais ruošiasi būti stipresni, tai kas bus paskutiniai? :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237