„Alpine“: nereikia kopijuoti čempionų, reikia eiti savo keliu (2)

„Alpine“: nereikia kopijuoti čempionų, reikia eiti savo keliu
logo Sausio 04 d. 08:00, Alpine

„Alpine“ F1 komandos techninis direktorius Mattas Harmanas sako, jog norint įveikti „Red Bull“, kitos ekipos turi ne siekti ją kopijuoti, o eiti savo keliu.

„Mes gana gerai supratome, kodėl „Red Bull“ bolidas buvo toks geras. Suprantame tai, ką jie daro. Visgi, negalima tiesiog spragtelti pirštais ir įsivaizduoti, kad tą patį tu padarysi per naktį. Mes suprantame savo kryptį, tačiau tuo pačiu suprantame ir kitus automobilius, kuriuos matome starto rikiuotėje.

Ten yra ir daugiau puikių automobilių, kurie turi įdomių sprendimų. Iš esmės reikia stengtis suprasti ką darai ne tik tu, bet ir tai, ką daro tavo konkurentai.

Tačiau jeigu mes tik seksime paskui kitus, tuomet niekada nebūsime priekyje. Manau, kad sėkmingi pavyzdžiai tikrai gali įkvėpti, tačiau galiausiai turime eiti savo keliu. Apskritai dabartinėje situacijoje komandos turi mąstyti gerokai toliau, kadangi reikia kurti ne tik bolidą kitam sezonui, tačiau mąstyti ir apie ateinančių kelių metų perspektyvą“ – kalbėjo „Alpine“ atstovas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 01/04 09:32 Atsakyti
Alpine kiek matosi turi uzkreciama liga, mastyti kelis metus i prieki ir nieko nedaryti siandien:) keistuoliu komanda.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 01/04 14:11 Atsakyti
savas kelias yra kas pora metu perdaroma struktura, atleidimai ir pan - jokio testinumo, long term goal ar kazko. budavo tokia organizacija Kaos - tai cia Alpine galetu persivadinti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794