„Alpine“ nori išbandyti C. Hertą ir N. de Vriesą (1)

„Alpine“ nori išbandyti C. Hertą ir N. de Vriesą
logo Rugsėjo 13 d. 12:52, Chris Owens / IndyCar

„Alpine“ ketina surengti privačius bandymus, kurių metu komandos automobilį vairuos Coltonas Herta ir Nyckas de Vriesas.

Su minėtuoju C. Hertą sutartį norėtų pasirašyti „Red Bull“. Amerikietis tokiu atveju kitais metais atstovautų „AlphaTauri“. Tiesa, ar tai įvyks visų pirma priklausys nuo to, ar sportininkui FIA padarys išimtį ir suteiks super licenciją, nes C. Herta nėra surinkęs būtinų 40 FIA sistemos taškų.

Manoma, kad „Red Bull“ prašymas suteikti C. Hertai super licenciją išimties tvarka nebus patenkintas. Bet nepaisant tuo, susidomėjimas sportininku neblėsta.

Teigiama, kad iki Singapūro GP „Alpine“ komanda ketina surengti bandymus Vengrijoje, kurių metu prie senos specifikacijos automobilio vairo sės būtent C. Herta. Šiuose bandymuose turėjo dalyvauti dabartinis „Alpine“ bandytojas Oscaras Piastri, bet po to, kai pastarasis pasirašė sutartį su „McLaren“, „Alpine“ nusprendė išbandyti kitus sportininkus.

Įvairūs šaltiniai teigia, kad Vengrijoje vyksiančiuose bandymuose sudalyvaus ir praėjusį savaitgalį sėkmingai Italijos GP lenktynėse pasirodęs N. de Vriesas.

„Alpine“ nesvarsto C. Hertos kandidatūros, bet suteiks jam galimybę išbandyti F-1 bolidą bendradarbiaudama su „AlphaTauri“. Tuo tarpu N. de Vrieso kandidatūrą ekipa svarsto rimtai.

Nors dviejų F-1 komandų bendradarbiavimas šiuo atveju gali pasirodyti keistas, „Alpine“ sutiko išbandyti C. Hertą siekdama pasirašyti sutartį su Pierre‘u Gasly, kuris atstovauja „AlphaTauri“ komandai.

Žurnalistams pasidomėjus apie planuojamus bandymus Vengrijoje, „Alpine“ atstovas spaudai atsakė trumpai: „Mes nekomentuojame privačių bandymų.“

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 173
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
siteira
IP: 0d46784 | 09/13 16:41 Atsakyti
F1.lt antrą kartą Hertą į aną pasailį nusiuntė
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas