„Andretti“ parėmęs E. Jordanas susilaukė G. Steinerio ironijos

„Andretti“ parėmęs E. Jordanas susilaukė G. Steinerio ironijos
logo Gegužės 30 d. 22:59, MoneyGram Haas F1 Team

Praėjusiais metais FIA pritarė tam, jog „Andretti“ taptų 11-ąją F-1 komanda, tačiau FOM tam užkirto kelią. Dauguma komandų savininkų aiškiai pasakė, jog čempionate nenori matyti naujos komandos, kadangi tuomet pajamas reikėtų dalinti ne į dešimt, o į vienuolika dalių.

Dabar šia tema pasisakė buvęs „Jordan“ komandos savininkas Eddie Jordanas. Jis teigė, jog priimtų „Andretti“ į čempionatą, tačiau tuo pačiu akcentavo, jog jo požiūris, veikiausiai, būtų kitoks, jei jam dabar priklausytų ekipa.

„Yra nuostata, jog čempionate gali dalyvauti iki dvylikos komandų. Nesuprantu, kodėl dešimt komandų taip godžiai saugo savo pajamas. Kita vertus, manau, kad aš savo laiku irgi būčiau elgęsis taip pat“, - „Formula for Success“ tinklalaidėje sakė E. Jordanas.

Išgirdęs tokį pasakymą, E. Jordaną iškart pašiepė kitas tinklalaidės dalyvis Guentheris Steineris, kuris iki praėjusio sezono pabaigos vadovavo „Haas“: „Na, Eddie, tu nebūtum buvęs toks pats kaip visi. Tu būtum tiesiog padalijęs savo pinigus“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621