Antruose „Formulės-1“ bandymuose, kurie bus surengti Barselonos trasoje, „
Toro Rosso“ oficialiai pristatys ne tik naują bolido išdažymą, bet ir stipriai patobulintą 2016 m. automobilį.
Italų komanda, kaip ir kitos F-1 ekipos, bolido bandymus pradėjo šią savaitę Barselonoje. Tačiau priešingai nei varžovės, „Toro Rosso“ iki šiol nėra pateikusi daugiau informacijos apie savo naująjį bolidą. Tokios tylos priežastis – komanda į antrus bandymus ketina atsivežti stipriai patobulintą automobilį.
Teigiama, kad bolidas, kurį šią savaitę ekipa naudoja Ispanijoje yra skirtas tik „
Ferrari“ varikliui bei kitiems elementams patikrinti.
Ant naujo automobilio, kurį komanda atsiveš į antrus bandymus, bus sumontuoti nauji sparnai, dugnas, šoniniai aerodinamikos elementai. Kalbama, kad ekipa taip pat gali išbandyti keletą „įdomių“ mechaninių sprendimų.