Ar galės M. Ericssonas dalyvauti lenktynėse, paaiškės sekmadienį

Ar galės M. Ericssonas dalyvauti lenktynėse, paaiškės sekmadienį
logo 2016 Liepos 09 d. 20:30, Sauber
Tik po sekmadienį atliktos apžiūros paaiškės, ar „Sauber“ pilotas Marcusas Ericssonas galės dalyvauti rytoj Silverstoune vyksiančiose F-1 lenktynėse.
Iki šiandien vykusių treniruočių pabaigos likus 20 minučių, sportininkas išvažiuodamas iš „Stowe“ posūkio nesuvaldė bolido ir trenkėsi į apsauginę sieną.
Nors po avarijos švedas pats išlipo iš bolido, jis buvo nugabentas į ligoninę detalesniems patikrinimams. Lenktynininkas buvo priverstas praleisti kvalifikacinius važiavimus.
Rytoj ryte M. Ericssono laukia vėl susitikimas su gydytojais. Tik po atliktos apžiūros paaiškės ar sportininkas galės dalyvauti lenktynėse.
„Tai buvo didelė avarija“, – pasakojo M. Ericssonas.
„Penkioliktame posūkyje išvažiavau per plačiai, bolido ratu paliečiau žolę, kuri vis dar buvo šlapia. Nesuvaldžiau bolido. Po to sekė smūgis į sieną. Dėl įvykusios avarijos buvo nuspręsta mane nuvežti į ligoninę.“
„Buvo atlikta daug įvairių patikrinimų, bet viskas yra gerai. Gaila, kad negalėjau dalyvauti kvalifikacijoje. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nesusižeidžiau. Atsiprašau savo komandos vyrukų, kurie po mano avarijos turėjo daug darbo.“
[gallery id=1201 rand=rand]

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos