Ar skandalas su rėmėju palies M. Verstappeną?

Ar skandalas su rėmėju palies M. Verstappeną?
logo 2022 Rugsėjo 19 d. 17:20, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas seniai palaiko dalykinius santykius su prekiniu ženklu „Jumbo“ - tai stambus prekybos centrų tinklas, dirbantis Nyderanduose ir Belgijoje ir priklausantis privačiai bendrovei „Van Eerd Group“.

„Jumbo“ yra asmeninis pasaulio čempiono rėmėjas ir juo buvo dar iki to, kol „Formulė-1“ sugrįžo į Zandvoorto trasą, kurioje jau daug metų rengiami lenktynių festivaliai „Jumbo Racing Day“, kur pagrindiniu dalyviu būdavo Maxas.

Bet šiomis dienomis kompanija atsidūrė rimto skandalo centre: Nyderlandų policija praėjusią savaitę surengė kratą „Jumbo“ savininko ir generalinio direktoriaus Fritzo van Eerdo namuose. Olandų spauda rašo, kad teisėsaugos organai atlieka tyrimą dėl pinigų plovimo, kuriame, be kitų kaltinimų, yra ir abejotinos finansinės operacijos, susijusios su automobilių sportu.

Raymondas Vermeulenas, kuris kartu su sportininko tėvu Josu užsiima Maxo karjera, pranešė, kad pasaulio čempiono vadybos komanda stebi įvykių vystymąsi ir kol kas susilaiko nuo bet kokių komentarų ir išvadų.

„Reikia užimti atsargią poziciją, - Vermeuleno žodžius cituoja laikraštis „Algemeen Dagblad“. - Mes laukiame, kada bus pateikti faktai ir įrodymai. Mes palaikome ryšį su „Jumbo“, o darbas marketingo srityje vyksta įprasta tvarka.

Mes turime pasirašytus susitarimus su „Jumbo“, o tyrimai tiesiogiai neliečia prekybos centrų tinklo ir tai buvo vienareikšmiškai pabrėžta. Nereikia kurti jokių sąmokslo teorijų ir reikia sulaukti faktų“.

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066