Artėjama prie susitarimo dėl lenktynių Katare

Artėjama prie susitarimo dėl lenktynių Katare
logo Rugpjūčio 23 d. 21:36, Dorna

Vis didėja tikimybė, kad šiemet bus surengtos F-1 lenktynės Katare, kurios tvarkaraštyje užims Australijos GP vietą.

F-1 vis dar neatsisako planų šiemet surengti 23 lenktynes, tad ieško kuo galėtų pakeisti etapus, kuriuos teko atšaukti dėl COVID-19 situacijos įvairiose šalyse.

Dėl pastarosios jau buvo atšauktos varžybos Kanadoje, Singapūre bei Australijoje. O ne taip seniai buvo paskelbta ir apie tai, kad antrus metus iš eilės lenktynės nebus surengtos ir Japonijoje.

F-1 iki šiol ieško kuo pakeisti Australijos GP, kurias buvo planuojama surengti lapkričio 21 dieną. Anksčiau buvo skelbiama, kad lenktynės gali įvykti Katare. Vis daugiau kalbama apie tai, kad minėtoje šalyje varžybos šiemet tikrai bus surengtos.

Katare esanti Losailio trasa, kurioje nuo 2004 metų kasmet rengiamos „MotoGP“ lenktynės, turi aukščiausią FIA įvertinimą, tad galėtų surengti ir F-1 varžybas. Jei bus išreikštas noras, jos galės vykti ir tamsiu paros metu. Tiesa, paskutinį kartą Losailo trasoje vienviečių atvirais ratais bolidų lenktynės buvo surengtos 2009 metais, kuomet vyko Azijos GP2 varžybos.

Jei pavyktų susitarti su Kataru, metų gale Vidurio rytuose įvyktų trys F-1 lenktynės - Katare, Saudo Arabijoje ir Abu Dabyje.

Kol kas nėra aiškus Meksikos GP ir Brazilijos GP likimas. Tai šalys, kurios vis dar yra įtrauktos į Didžiosios Britanijos raudonąjį sąrašą.

JAV, Ostine, buvo planuojama surengti dvi F-1 lenktynes, bet JAV pastaruoju metu stipriai išaugo užsikrėtusių COVID-19 skaičius.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas