„Aston Martin“ atšaukė savo protestą (1)

„Aston Martin“ atšaukė savo protestą
logo Rugpjūčio 13 d. 10:51, Aston Martin F1

„Aston Martin“ komanda nesikreips į FIA Apeliacinį teismą, nutarusi atšaukti savo protestą dėl Sebastiano Vettelio diskvalifikacijos, po kurios šis sportininkas neteko antrosios vietos Vengrijos GP etape, nes komanda pažeidė Techninio reglamento reikalavimus.

„Apsvarstę padėtį, kurioje mes atsidūrėme ir turėdami galvoje tai, kad FIA teisėjų verdikte sakoma, jo komanda pateikė naujus įrodymus, patvirtinančius, kad bolido kuro tiekimo sistema buvo sugedusi, mes nusprendėme atšaukti savo apeliaciją.

Mes manome, kad tai bus kur kas protingiau nei tikėtis hipotetinių pliusų, kuriuos tikėtinai mes galėtumėm užsidirbti jei svarstymas tęstųsi toliau“, - sakoma „Aston Martin“ išplatintame oficialiame pareiškime.

Vengrijoje S. Vettelis finišavo antras, bet buvo diskvalifikuotas, kadangi po lenktynių FIA inspektoriai iš sportininko bako negalėjo paimti techninio reglamento reikalaujamo 1 litro degalų. Komanda iš karto pranešė, kad užprotestuos teisėjų sprendimą, tačiau po naujų įrodymų svarstymų federacija paliko galioti diskvalifikaciją.

Vėliau „Aston Martin“ vadovas Otmaras Szafnaueris pareiškė, kad komanda svarsto galimybę patekti apeliaciją, tačiau vakar paaiškėjo, kad jie atsisako tokios idėjos.

Taigi, Vengrijos GP etapo rezultatus jau galima laikyti oficialiais: po Vettelio diskvalifikacijos visi lenktynininkai, kurie finišavo paskui jį, pradedant Lewisu Hamiltonu, galutiniame protokole palypėjo vienu laipteliu aukščiau, t. y. Hamiltonui atiteko antroji vieta, Carlosui Sainzui – trečioji ir t.t.

Po 11-kos etapų „Aston Martin“ užima 7 vietą Konstruktorių įskaitoje ir yra už „AlphaTauri“ komandos.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 61
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2021 sezono taškai: 35
Komanda: Aston Martin Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (1)
bratka
IP: 34d4220 | 08/14 21:46 Atsakyti
Teisingai, nėr čia kovoti. Tikslingiau kovoti trasoje ir boksuose.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas