„Aston Martin“ suteikė galimybė bolidą išbandyti J. Hawkins (2)

„Aston Martin“ suteikė galimybė bolidą išbandyti J. Hawkins
logo Rugsėjo 26 d. 12:28, Aston Martin

Praėjusią savaitę Vengrijoje „Aston Martin“ F1 bolidą išbandė komandos ambasadorė Jessica Hawkins. Ji tapo pirmąją moterimi, išbandžiusi dabartinį arba praktiškai naują F1 bolidą nuo 2018-ųjų metų.

Anksčiau J. Hawkins turėjo galimybę išbandyti senesnės kartos F1 automobilius.

„Noriu pasakyti didelį ačiū visiems „Aston Martin“ darbuotojams. Jie manimi pasitikėjo ir suteikė man galimybę. Turėjau nueiti ilgą kelią, kad atsidurčiau čia, o kai išgirdau, jog tokia galimybė yra įmanoma, sunkiai galėjau tuo patikėti. Turėjau tai laikyti paslaptyje keletą mėnesių, o tai buvo sunku.

Tai buvo labai vertinga patirtis, kuri suteikė vertingų žinių. Niekas neprilygsta F1 bolido greičiui ir stabdymui. Pažiūrėjusi savo pasirodymo duomenis, tikrai juo didžiuojuosi. Tai buvo dar vienos svajonės išsipildymas. Tuo pačiu tikiuosi, kad tai įkvėps kitas moteris. Visos moterys turi siekti svajonių, kad ir kokios jos bebūtų“, - sakė J. Hawkins.

„Aston Martin“ komandos vadovas Mike‘as Krackas pridėjo, jog J. Hawkins į jai suteiktą galimybę žvelgė labai brandžiai:

„Ji į suteiktą galimybę žvelgė labai brandžiai. Jai pavyko greitai įsibėgėti ir rasti tinkamą ritmą. Tai buvo nepaprastai svarbus momentas jos kelionėje su mūsų komanda. Džiaugiamės, jog jos tobulėjimo kelyje galėjome suteikti galimybę išbandyti modernų F1 bolidą“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bratka
IP: 034a656 | 09/26 15:17 Atsakyti
Davė jį davė jie
mb fanis
IP: 600a144 | 09/26 16:35 Atsakyti
Sveiky fanei, išanalyzavau telemėtriję ir resultatatai rodą, kat ji nekuo nenusileistų Liujisui Hamiltonui (7 kart čempijonui + labai smarkiai apvogktam musiu čempijoniui (Maxei, eik velniop, nekiančiu tavias tau rįd bull tik bolydą kuria, kitaip tu net nemoketum užvest mašynos ir būtum formulėj F50 o ne F1!!!).
Damos sudėjymas irgi kaip Hamyltono, tad laukem žinių kai ji pakiais patį Hamyltoną Liujisą (serą).
Pagarbei, jusu mb fanis
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749