Atskleista preliminari lenktynių Las Vegase data

Atskleista preliminari lenktynių Las Vegase data
logo Rugpjūčio 08 d. 19:00, Liberty Media

Atskleista preliminari lenktynių Las Vegase data. Jas numatyta surengti kitų metų lapkričio 18 d. Tai greičiausiai bus priešpaskutinis sezono etapas, po kurio seks finalas Abu Dabyje.

F-1 pavyko gauti visus susitarimus ir leidimus, reikalingus surengti lenktynes Las Vegaso miesto trasoje.

„Liberty Dice“, F-1 savininkės „Liberty Media“ sukurtos naujos įmonės, laiške išdėstytos penkerių metų sutarties sąlygos dėl „Formulės-1“ lenktynių Las Vegase.

Septyniolikos puslapių laiškas buvo paskelbtas socialiniuose tinkluose, o jo tikrumas pagrįstas Las Vegaso konvencijų ir lankytojų tarnybos, vyriausybinės agentÅ«ros, kuri atsakinga už renginius mieste, duomenimis.

Laiškas buvo išsiųstas kovo 28 d., likus dviem dienoms iki oficialaus pranešimo apie renginį. Iki šiol viešai tiksli lenktynių data nebuvo skelbiama, išskyrus tai, jog varžybos įvyks 2023 m. lapkritį.

Laiške atskleidžiama, kad planuojama inauguracinių lenktynių data - kitų metų lapkričio 18 d., likus savaitei iki amerikietiškojo Padėkos dienos savaitgalio, ir kad sutartis galioja iki 2027 m.

Tai reiškia, kad lenktynės Las Vegase greičiausiai bus priešpaskutinis etapas, nes F-1 vadovai yra sakę, jog norėtų baigti sezoną lapkričio mėnesį.

Laiške įsipareigojama penkerius metus išlaikyti nekintantį lenktynių savaitgalio tvarkaraštį, o jis bus sudarytas taip, kad kiekvieną dieną veikla trasoje baigtųsi ne vėliau kaip 01:30 val. ryto vietos laiku.

Dokumente taip pat išdėstytos komercinės renginio sąlygos ir laikinosios trasos statybos bei jos priežiÅ«ros pagrindai. Jame pateikiamos gairės dėl 900 maršalų, 1200 gesintuvų, 15 kranų, 18 greitosios pagalbos ir vilkikų poreikio.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas