kokia dar sąmokslo teorija. tokio lygio sportininkai su užrištom ak...skaityti daugiaukokia dar sąmokslo teorija. tokio lygio sportininkai su užrištom akim jaučia kur priešininkas randasi,žino koks posūkis laukia. Pasakos,kad nesamoningai išstūmė kažkaip nesuveiks...
o dėl pitų viskas gi ivyke jau buvo ir tu net dabar aiškini,kad RB planas geras buvo.
įdomiausia,kad kaip suprantu dar neskyrė baudos va ką reikia aptarinėti :))
Kas tau b** įvykę buvo? Kalbu apie RBR sprendimą nepitint kartu, o ne tavo sapaliones po laiko.
"tokio lygio sportininkai su užrištom akim jaučia kur priešininkas randasi,žino koks posūkis laukia" - būtent todėl VER puikiai žinojo, kad rizikuos commitindamas likti išorėje.
Su mediumais nekaito, bet sumainius padangas kaito. Pasigavot viena ra...skaityti daugiauSu mediumais nekaito, bet sumainius padangas kaito. Pasigavot viena radio message ir nuraset ant jo visas nesekmes. Pries pat trecia stopa LH turejo race mode, ***, boost, greitesne guma, ir vistiek uz piastrio liko.
Tai mediumai kada uzdeti buvo? Starte ant pirmo ketvircio, kuriame viskas gerai buvo. Ir faster lap isukes buvo ir rusela laike, bet pradejo kaist, nusprende stot det soft daryt maksimum atrack ir kas gavosi? Pora ratu dar paskrido ir uzkaito masina, vesinima ijunge greitis dingo, paskui isjunge vel skrido, bet problemos niekur nedingo ir jau nebekovojo, vare kad finisuot.
Ar mes siandien skirtingas transliacijas matem? Ar nebus pazoro kai komanda sita patvirtins kad del karscio negale spaust. Nors sestadieni patvirtino kad karstis trugde ir dar trasa siek tiek virs juros lygio ir sunkus savaitgalis laukia.
Yzf, tu rimtai toks dau.žtas ir realybėj? Ar tau tiesiog moka, kad �...skaityti daugiauYzf, tu rimtai toks dau.žtas ir realybėj? Ar tau tiesiog moka, kad čia palaikytum komentavimą?
Nu jam zmogui nepaleidzia jau beveik 20 metu kaip jo dieva atejes i mcl snarglys padejo i vieta. Tai dabar rades proga pasika. Tik kad 20 metu tas pats per ta pati
Lecklerkas šiandien turėjo viską ir stabdžius ir normalų savaitga...skaityti daugiauLecklerkas šiandien turėjo viską ir stabdžius ir normalų savaitgalį ir tas pačias salygas, bet neturėjo smegenų nesimaišyt hamiltonui.
Ferrario comebackas po karstu lenktynių niekur nedingo - tai tik 1 etapas, kuriame galbut neivertino karsto oro poveikio. Kiti galejo spaust visa distancija, o jie ne, pirma ketvirti tempa turejo iki uzkaitimo. Verstapenas issisoko vienam etapui, ju masina nera tokia pajegi, cia susidejo tai kad ir megsta ja ir red bulliui tinka ir namu etapas.
Tai, kad pati Ferrari maisesi sau. Nera greicio pas juos. Po visos ispaniskos euforijos atgal i realybe. Jau tada man visi pasakymai kaip cia LH kovos del cempiono titulo atrodo perdeti svelniai tariant. Nei jis pats jau turi greicio, nei komanda kazka sugebes sukurt.
Nekurkit sąmokslo teorijų ten kur jų nėra. O dėl pitų - jų plan...skaityti daugiauNekurkit sąmokslo teorijų ten kur jų nėra. O dėl pitų - jų planas buvo geras. Kažkas kažkur iki galo nesigavo ir tiek. Po laiko nereikėtų čia dabar vaidinti, kad žinojai kaip reikėjo daryti. Daug faktorių tuo metu buvo.
kokia dar sąmokslo teorija. tokio lygio sportininkai su užrištom akim jaučia kur priešininkas randasi,žino koks posūkis laukia. Pasakos,kad nesamoningai išstūmė kažkaip nesuveiks...
o dėl pitų viskas gi ivyke jau buvo ir tu net dabar aiškini,kad RB planas geras buvo.
įdomiausia,kad kaip suprantu dar neskyrė baudos va ką reikia aptarinėti :))
nu tau ir pavėluotas Maxo pitstopas nk neįtakojo...
nlb įsiv...skaityti daugiaunu tau ir pavėluotas Maxo pitstopas nk neįtakojo...
nlb įsivaizduoju kaip po tokių išstūmimų,juolab į žvyrą kažkas nesulauktų baudos
Pirmam posūkyjė kur buvo žvyras,plačiausias posūkis, sekančiam posukyje jau buvo Maxo desperatiškas veiksmas,o pirmam visi šansai pakovot buvo,nors ir optimistiška.
Kaip bebūtų veikmas buvo atliktas specialiai,hamis pristabes būtų prapises poziciją ,bet pasirinko išstumti,čia nėra ką ir šnekėti
Nekurkit sąmokslo teorijų ten kur jų nėra. O dėl pitų - jų planas buvo geras. Kažkas kažkur iki galo nesigavo ir tiek. Po laiko nereikėtų čia dabar vaidinti, kad žinojai kaip reikėjo daryti. Daug faktorių tuo metu buvo.
O matei kaip Liuse gavo blokpasa atgal ir buvo pastatytas i vieta ir p...skaityti daugiauO matei kaip Liuse gavo blokpasa atgal ir buvo pastatytas i vieta ir paliktas toli gale? King move! :))) #padare
Yzf, tu rimtai toks dau.žtas ir realybėj? Ar tau tiesiog moka, kad čia palaikytum komentavimą?
Lec ne laikė, o pats nepavažiavo, dar neaišku dėl ko, bet komanda ...skaityti daugiauLec ne laikė, o pats nepavažiavo, dar neaišku dėl ko, bet komanda greit praneš viską kaip kas tiksliau. O tempo nebuvo nes KAITO bolidas, ar sunku suprasti, kad viena beda itakoja visas lenktynes. Klausimas ar neivertino ar nesitikejo ar dar kazkas ko nematem, ko garsiai nekalbejo per radija, kalbejo tik apie kaistancia baterija ir vesinimo rezima, kuris labai suletindavo.
Su mediumais nekaito, bet sumainius padangas kaito. Pasigavot viena radio message ir nuraset ant jo visas nesekmes. Pries pat trecia stopa LH turejo race mode, ***, boost, greitesne guma, ir vistiek uz piastrio liko.
Nesvaik. Akivaizdžiai ten Max'as ėjo all in. Nebuvo ten vietos kur l...skaityti daugiauNesvaik. Akivaizdžiai ten Max'as ėjo all in. Nebuvo ten vietos kur lįsti, bet jis pats nusprendė nesitraukti.
nu tau ir pavėluotas Maxo pitstopas nk neįtakojo...
nlb įsivaizduoju kaip po tokių išstūmimų,juolab į žvyrą kažkas nesulauktų baudos
Pirmam posūkyjė kur buvo žvyras,plačiausias posūkis, sekančiam posukyje jau buvo Maxo desperatiškas veiksmas,o pirmam visi šansai pakovot buvo,nors ir optimistiška.
Kaip bebūtų veikmas buvo atliktas specialiai,hamis pristabes būtų prapises poziciją ,bet pasirinko išstumti,čia nėra ką ir šnekėti
lenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,b...skaityti daugiaulenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,bet kokiom aplinkybėm
Koki jie tempa turejo? Po staro Hamis pabego tik del to kad kleras uzl...skaityti daugiauKoki jie tempa turejo? Po staro Hamis pabego tik del to kad kleras uzlaike visus kol ji ten valge kas norejo.
Nei su hardais nei su softais nevaziavo ta masina ar paskui ar clean air. Butu lenkes tiek piastris abu tiek antonelis, issisprende tas klausimas per pitus. Bet butu buve daug aiskiau su feru tempu
Lec ne laikė, o pats nepavažiavo, dar neaišku dėl ko, bet komanda greit praneš viską kaip kas tiksliau. O tempo nebuvo nes KAITO bolidas, ar sunku suprasti, kad viena beda itakoja visas lenktynes. Klausimas ar neivertino ar nesitikejo ar dar kazkas ko nematem, ko garsiai nekalbejo per radija, kalbejo tik apie kaistancia baterija ir vesinimo rezima, kuris labai suletindavo.
O matei kaip Liuse gavo blokpasa atgal ir buvo pastatytas i vieta ir p...skaityti daugiauO matei kaip Liuse gavo blokpasa atgal ir buvo pastatytas i vieta ir paliktas toli gale? King move! :))) #padare
motorinej trasoj galingiausias motoras-turejo ratu uzvezt rus,o vos negavo nuo ant...#padare King move...
lenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,b...skaityti daugiaulenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,bet kokiom aplinkybėm
Nesvaik. Akivaizdžiai ten Max'as ėjo all in. Nebuvo ten vietos kur lįsti, bet jis pats nusprendė nesitraukti.
Jeigu nei vienas neturėjo pranašumo, tokiu atveju leidžiama lenktyn...skaityti daugiauJeigu nei vienas neturėjo pranašumo, tokiu atveju leidžiama lenktyniauti.
lenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,bet kokiom aplinkybėm
parodė per sky max-ham pakartojimą,tai pirmas išstūmimas ant žvyr...skaityti daugiauparodė per sky max-ham pakartojimą,tai pirmas išstūmimas ant žvyro čia jau be kalbų bauda,Ham pats ant linijos užlipo,o max abiem ratais už jos :) antras epizodas jau ten nieko tokio nebuvo.
Jeigu nei vienas neturėjo pranašumo, tokiu atveju leidžiama lenktyniauti.
Suduzusios viltys ir svajones, nepavyko gauti nemokamo sustojimo ir te...skaityti daugiauSuduzusios viltys ir svajones, nepavyko gauti nemokamo sustojimo ir tenka grizti i realybe - auksta penkta vieta. Nepadejo nei pitu strategijos, nei talento perteklius.
O dar MM siandien savo vietoje, padarytas visu ir net komandos draugo. Nu kai nesiseka tai nesiseka. Juoda diena.
Uztat galime pasidziaugti greicio skirtumu tarp Max'o ir Hadjar. Eilini syki. Pasiteisinimai i eteri uz: vienas, du, trys....
P.S. Driver of the day - the king of red bull ring.
Driver of the day - the king of red bull ring.... nu kietas bicas,turi kiausus... bet asareles tokias paleido kai senis kelio nedave,kad griuk negyvas...
Lecklerkas šiandien turėjo viską ir stabdžius ir normalų savaitga...skaityti daugiauLecklerkas šiandien turėjo viską ir stabdžius ir normalų savaitgalį ir tas pačias salygas, bet neturėjo smegenų nesimaišyt hamiltonui.
Ferrario comebackas po karstu lenktynių niekur nedingo - tai tik 1 etapas, kuriame galbut neivertino karsto oro poveikio. Kiti galejo spaust visa distancija, o jie ne, pirma ketvirti tempa turejo iki uzkaitimo. Verstapenas issisoko vienam etapui, ju masina nera tokia pajegi, cia susidejo tai kad ir megsta ja ir red bulliui tinka ir namu etapas.
Koki jie tempa turejo? Po staro Hamis pabego tik del to kad kleras uzlaike visus kol ji ten valge kas norejo.
Nei su hardais nei su softais nevaziavo ta masina ar paskui ar clean air. Butu lenkes tiek piastris abu tiek antonelis, issisprende tas klausimas per pitus. Bet butu buve daug aiskiau su feru tempu
parodė per sky max-ham pakartojimą,tai pirmas išstūmimas ant žvyro čia jau be kalbų bauda,Ham pats ant linijos užlipo,o max abiem ratais už jos :) antras epizodas jau ten nieko tokio nebuvo.
Austrijos GP lenktynėse – G. Russello triumfas (55)
Bl Rus šventimas,tai ant tiek apkartes turėtų būti ,kad ***. Visi supranta,kad jis done ir šian buvo lėtesnis net už Maxą,ne tai ,kad Kimi
kokia dar sąmokslo teorija. tokio lygio sportininkai su užrištom ak... skaityti daugiau
"tokio lygio sportininkai su užrištom akim jaučia kur priešininkas randasi,žino koks posūkis laukia" - būtent todėl VER puikiai žinojo, kad rizikuos commitindamas likti išorėje.
Su mediumais nekaito, bet sumainius padangas kaito. Pasigavot viena ra... skaityti daugiau
Ar mes siandien skirtingas transliacijas matem? Ar nebus pazoro kai komanda sita patvirtins kad del karscio negale spaust. Nors sestadieni patvirtino kad karstis trugde ir dar trasa siek tiek virs juros lygio ir sunkus savaitgalis laukia.
Yzf, tu rimtai toks dau.žtas ir realybėj? Ar tau tiesiog moka, kad �... skaityti daugiau
Lecklerkas šiandien turėjo viską ir stabdžius ir normalų savaitga... skaityti daugiau
Nekurkit sąmokslo teorijų ten kur jų nėra. O dėl pitų - jų plan... skaityti daugiau
o dėl pitų viskas gi ivyke jau buvo ir tu net dabar aiškini,kad RB planas geras buvo.
įdomiausia,kad kaip suprantu dar neskyrė baudos va ką reikia aptarinėti :))
nu tau ir pavėluotas Maxo pitstopas nk neįtakojo...
nlb įsiv... skaityti daugiau
O matei kaip Liuse gavo blokpasa atgal ir buvo pastatytas i vieta ir p... skaityti daugiau
Lec ne laikė, o pats nepavažiavo, dar neaišku dėl ko, bet komanda ... skaityti daugiau
Nesvaik. Akivaizdžiai ten Max'as ėjo all in. Nebuvo ten vietos kur l... skaityti daugiau
nlb įsivaizduoju kaip po tokių išstūmimų,juolab į žvyrą kažkas nesulauktų baudos
Pirmam posūkyjė kur buvo žvyras,plačiausias posūkis, sekančiam posukyje jau buvo Maxo desperatiškas veiksmas,o pirmam visi šansai pakovot buvo,nors ir optimistiška.
Kaip bebūtų veikmas buvo atliktas specialiai,hamis pristabes būtų prapises poziciją ,bet pasirinko išstumti,čia nėra ką ir šnekėti
lenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,b... skaityti daugiau
Koki jie tempa turejo? Po staro Hamis pabego tik del to kad kleras uzl... skaityti daugiau
O matei kaip Liuse gavo blokpasa atgal ir buvo pastatytas i vieta ir p... skaityti daugiau
lenktyniauti leidžiama trasos ribose. vietos turi palikti vi-sa-da,b... skaityti daugiau
Jeigu nei vienas neturėjo pranašumo, tokiu atveju leidžiama lenktyn... skaityti daugiau
parodė per sky max-ham pakartojimą,tai pirmas išstūmimas ant žvyr... skaityti daugiau
Suduzusios viltys ir svajones, nepavyko gauti nemokamo sustojimo ir te... skaityti daugiau
Lecklerkas šiandien turėjo viską ir stabdžius ir normalų savaitga... skaityti daugiau
Nei su hardais nei su softais nevaziavo ta masina ar paskui ar clean air. Butu lenkes tiek piastris abu tiek antonelis, issisprende tas klausimas per pitus. Bet butu buve daug aiskiau su feru tempu