B. Ecclestone'as ragina atnaujinti Sepango trasą

logo 2007 Balandžio 10 d. 12:34, www.motorsportpressebild.com
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as paragino atnaujinti Sepango trasą, kurioje rengiamos Malaizijos GP lenktynės.
„Jie puikiai padirbėjo pačioje pradžioje, tačiau dabar trasa tapo panaši, jei neprieštarausite, į seną namą, kuriam reikia šiokio tokio remonto. Ją sunku prižiūrėti, nes ji labai didelė. Ji pradeda atrodyti kiek nuskurusi ir apleista“, - pareiškė B. Ecclestone'as.
„Pati trasa yra visai gera, kalba eina apie tai, kas ją supa. Kaip jau sakiau, labai sunku ją išlaikyti švarią ir tvarkingą. Visur voliojasi šiukšlės, o tai nėra geras ženklas Malaizijai. Ją stebi pasaulinė televizijos auditorija, todėl būtina atrodyti gerai, kaip pačioje pradžioje“, - pažymėjo jis.
Malaizijos GP rengėjai, tuo tarpu, neslepia noro pratęsti 2010 metais pasibaigsiančią sutartį dėl „Formulės-1“ lenktynių rengimo. Šiuo klausimu rūpinasi pats šalies premjeras.
Praėjusį sekmadienį Sepange vykusias lenktynes stebėjo 115 tūkstančių žiūrovų. Trasos šeimininkų teigimu, tai buvo pačios sėkmingiausios iki šiol rengtos varžybos.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061