B. Ecclestone'as toliau siekia išspręsti ginčą dėl bolidų dalybų

B. Ecclestone'as toliau siekia išspręsti ginčą dėl bolidų dalybų
logo 2007 Balandžio 09 d. 16:42, Ferrari
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'ui Malaizijos GP lenktynių savaitgalį nepavyko sušaukti neeilinio komandų susirinkimo ginčui dėl bolidų dalybų aptarti, tačiau jis nepraranda vilties tai padaryti šį savaitgalį Bahreine.
Šeštadienį pasibaigus eiliniam komandų vadovų pasitarimui, B. Ecclestone'as susitiko su kai kurių ekipų vadovais, jiems pareikšdamas savo norą kuo greičiau išspręsti šį ginčą, kol jis neužgožė varžybų trasose. „Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas liko ypač nepatenkintas tuo, kad kai kurioms komandoms šis ginčas visiškai nerūpi.
Norėdamas pademonstruoti, kad tai liečia absoliučiai visas ekipas, B. Ecclestone'as pasiūlė pakeisti taškų skaičiavimo Konstruktorių taurės įskaitoje tvarką. Patyręs „Formulės-1“ vilkas mano, kad ne savo sukurtus bolidus naudojančios komandos turi pelnyti taškus ne sau, o toms ekipoms, kurių automobilius naudoja. Toks pasiūlymas labai patiktų „Spyker“, tačiau užrūstintų kol kas į ginčą nesikišančius lyderius, kurie tokiu atveju turėtų mažesnes galimybes rinkti taškus nei „Honda“ ar „Red Bull“.
Įrodęs, kad ginčas dėl bolidų dalybų aktualus visoms „Formulės-1“ komandoms, B. Ecclestone'as pažymėjo, kad konfliktas turi būti išspręstas jau šį savaitgalį.
Priminsime, kad „Toro Rosso“ šį sezoną naudoja beveik tokį patį bolidą, kaip ir „Red Bull“ ekipa, o „Super Aguri“ lenktynininkai važiuoja modifikuotą praėjusių metų „Honda“ komandos technika. Tuo nepatenkinta „Spyker“ ekipa kreipėsi į nepriklausomą arbitražo teismą, prašydama minėtoms dviem komandoms neleisti pelnyti taškų Konstruktorių taurės įskaitoje.
„Formulės-1“ Konstruktorių taurės įskaita komandoms nėra vien garbės reikalas, mat pagal ją ekipoms yra skirstomos pardavus televizijos transliacijų teises gautos lėšos bei kompensuojamos išlaidos keliaujant sezono metu.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061