B. Ecclestone: visi laimės, jei padidės konkurencija (1)

B. Ecclestone: visi laimės, jei padidės  konkurencija
logo 2016 Spalio 29 d. 19:29, Getty Images
Bernie Ecclestone šį savaitgalį sukako 86 metai ir jis „Sky Sport“ eteryje pakomentavo savo idėją apstatyti visas trasas barjerais, neva taip bus padidintas lenktynių žiūrimumas.
- Kai jūs sakote, kad išilgai visų trasų reikia sustatyti sieneles, ko jūs tuo siekiate?
-Aš noriu, kad pilotai neišvažinėtų už trasos ribų. Juk dabar, kai jie tai daro, jie nežino, ar nusižengia taisyklėms, ar ne ir kiek giliai jie gali kirsti kelkraščius, todėl geriau pastatyti barjerus ir visos kalbos užsibaigs.
- Bet pilotams tokia idėja nelabai patinka?
- Tai tada jie neturi lenktyniauti Monake, Baku ir Singapūre. Galima pagalvoti, kad dėl jų mes iš kalendoriaus išbrauksime šiuos etapus.
Šiaip mes darome viską, kad tik jie būtų patenkinti, galia, kad negalime tik įtakoti jų atlyginimų.
-Bet tikrai lenktynės vyksta ne taip įdomiai kaip mums norėtųsi? Gal tai padarytų jas kur kas įdomesnėmis?
- Sutikite jei konkurencija tarp komandų padidės nuo to bus visiems įdomiau.Jei dar iki lenktynių pradžios nežinosime, kad užims pirmas dvi vietas, visiems dėl to bus tik geriau.

Komentarai (1)
Runius
| 10/30 19:35 Atsakyti
Gražinkit klampų žvyrą šalia trasos, nors 1 metro pločio juostą, ir klausimas išspręstas. Niekas neišvažinės iš trasos, bus išspręstas baimės faktorius, atsiras baimė tą žvyrą kliudyti, labiau išsiskirs meistriškumas, nes važiuoti ant ribos be teisės ją kirsti yra kurkas sunkiau tiek techniškai tiek psichologiškai, negu žinant kad perspaudus nieko nenutiks, ten juk asfaltas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas