B. Ecclestone‘as: „Formulė-1“ turėtų būti dėkinga M. Verstappenui (20)

B. Ecclestone‘as: „Formulė-1“ turėtų būti dėkinga M. Verstappenui
logo 2022 Lapkričio 30 d. 18:02, Pirelli

Bernie Ecclestone‘as pareiškė, kad Maxas Verstappenas yra tokia asmenybė, kokio F-1 pasaulis seniai nematė, tad sirgaliai turėtų būti už tai dėkingi.

Olandas yra greitas, talentingas ir jau spėjo pagerinti ne vieną rekordą. Bet dėl savo veiksmų taip pat sulaukė nemažai kritikos. Dalis sporto sirgalių jį mėgstą, o kita dalis nekenčia.

Buvęs F-1 vadovas Bernie Ecclestone‘as mano, kad M. Verstappenas yra išskirtinė asmenybė, todėl F-1 turėtų džiaugtis, kad jis dabar lenktyniauja čempionate.

„Formulė-1“ turėtų būti dėkinga Maxui. Jis yra tikras lenktynininkas. Jis daro tai, ką turi padaryti - jis tiesiog lenktyniauja. Žmonės, tokį kaip jis, norėjo pamatyti jau daug metų“, - olandų laikraščiui „De Telegraaf“ sakė 92 metų B. Ecclestone‘as.

Britas pridūrė, kad M. Verstappeno dėka Nyderlanduose stipriai išaugo susidomėjimas F-1.

„Nyderlandai labai juo didžiuojasi ir visi jį palaiko. Tai vienintelė priežastis, dėl kurios F-1 sugrįžo į Zandvoortą. Man neteko lankytis paskutinėse dvejose lenktynėse, bet tikiuosi, jog ten daug kas pasikeitė.“

B. Ecclestone‘as mano, kad M. Verstappenas ateityje gali pagerinti Michaeliui Schumacheriui ir Lewisui Hamiltonui priklausantį čempionų titulų rekordą.

„Daug kas priklausys nuo automobilio, kurį jis vairuos. Bet jei „Red Bull“ ir toliau gerai dirbs savo darbą, nematau priežasties, kodėl jis neturėtų nugalėti. Ar Maxas kada nors iškovos daugiau nei septynis titulus ir taip pagerins rekordą? Kas žino. Tikėkimės.“Komentarai (20)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Egzzpertazz
IP: 181cb29 | 12/01 09:00 Atsakyti
Sub7
12/01 00:37

Labai graziai buvo nutyleta tam garsiajam 2010 filme, kad Honda specia... skaityti daugiau

Tu toks pats apsisnarglejas egzpertas... apie tavo dezes "special for ayrton" is nieko kito apart Prosto daugiau ir neteko girdeti. Jo pareiskimai lygiai tiek pat verti kaip ir Hamio apie tai, kad MB, kai su Nico kovojo del WC, sabotavo jo gyvenima...variklius blogus idedavo, technikus keite ir t.t. Visiems siandieniniams 20 pilotu iki AS srutu upemis plaukti, galvoji siaip sau daugeliui, iskaintant ta pati LH, Senna yra GOAT ?
don Pedro
IP: 5f156cc | 12/01 06:02 Atsakyti
O Verstapenas - Masiui :)
Sub7
IP: bd9691e | 12/01 00:37 Atsakyti
F-fanas-1
12/01 00:11

Aš ir nesuprantu. Visus titulus iškovojo su sekundiniu Mclaren bolid... skaityti daugiau

Labai graziai buvo nutyleta tam garsiajam 2010 filme, kad Honda specialias dezes "special for Ayrton" vezdavo i kiekviena etapa, visas personalas jo boksu pusej, o Prostas likdavo su keliais inzinieriais. Apsiperdes i kelnes ir pabijojes konkurencijos komandoj, vetavo Warvicka is Lotus. Geriausia vieta tam filme - ESPN komentatoriaus pasakojimas kaip aplink Sennos bolida ypatinga aura ir energija jausdavo darydamas grid walk.
Liudniausia, kad Prostas po interviu Sky Sports apie ta filma ir santykius su Senna/Dennisu eilini syki buvo sumaisytas su sudais visokiu apsisnarglejusiu egzpertu, kurie apart tos citatos apie gapo ieskojima nieko daugiau nesugeba
Fnatic.
IP: ef13ded | 12/01 00:26 Atsakyti
Jonasss
12/01 00:15

Koks sintetinis? Pirmas titulas: Sąlygos abiem vienodos buvo info ta... skaityti daugiau

Jei eitum i atitinkama klase tai sitos temos nejudintum. Sia tema jau viskas yra isanalizuota ir pateiktos isvados kad teisejas suklydo ir per anksti patrauke safety car. Normaliom salygom turejo viskas pasibaigt paskui SC.
Fnatic.
IP: ef13ded | 12/01 00:22 Atsakyti
F-fanas-1
12/01 00:11

Aš ir nesuprantu. Visus titulus iškovojo su sekundiniu Mclaren bolid... skaityti daugiau

Taip butent. Nieko neturiu pries Senna ir gaila del jo tragisko likimo, bet jis nieko ten magiskai ypatingo neparode apart keletos lenktyniu su silpnu bolidu per lietu. Jis tiesiog padarytas F1 herojumi.

Dabar panasiai ta bando padaryti su Verstapenu. Ale nuverte Hamiltona nuo sosto, bet kaip ta skandalingai ir sintetiskai padare. Siemet velgi titulas biudzeto virsijimo skandalo fone laimetas.

Dar vienas skandalas kad komandos drauga paniekino, nors Perezas del jo saziningai stengesi.

Ir straipsnis kad Verstapenas kaip ir Senna kadaide yra isskirtine asmenybe. Kuo jis skiriasi nuo ten kokio Alonso, kuris irgi ispopuliarino F1 ispanijoje gal net labiau nei verstapenas olandijoje.
Jonasss
IP: 86b65bd | 12/01 00:15 Atsakyti
Koks sintetinis? Pirmas titulas: Sąlygos abiem vienodos buvo info ta pačią turėjo, sprendimus patys priiminėjo, aplenkė, nes greitesnis buvo. Kur čia sintetika? Kas trukdė Hamiltonui pasikeisti padangas? Taigi pats priėmė tokį sprendimą. Tai reik prisiimt už tai atsakomybę. Tai gal per lietų užsidedam "slikus" ir po to kai nelaimim sakom kad FIA kalti nes leido lenktyniaut per lietų? I kelintą klasę eini jei nesupranti tokių dalykų?
F-fanas-1
IP: cd9847e | 12/01 00:11 Atsakyti
Fnatic.
11/30 23:43

Internetas jau buvo tais laikais tik nebuvo f-1.lt svetaines.
<
... skaityti daugiau

Aš ir nesuprantu. Visus titulus iškovojo su sekundiniu Mclaren bolidu. Kai geriausiu bolidu paliko Williams - bėgo ten.
Visą karjerą inirtingai gynėsi. Daug kiečiau už Maxą. Priešininkai turėjo apsipręsti - bus avarija ar ne, nes Senna darydavo duris bet kokia kaina.
Dabar kai tokia baudų sistemą - būdų turbūt 3kart sezone išsibaudavęs.
Mirtis aišku pridėjo populiarumo. Visi sako kad būtų daug titulų dar iškovojęs, - bet niekas to nežino. Šiaip nei Sumakeris nei Hamiltonas po savo 35tu gimtadieniu daug titulu nebeiskovojo nors buvo tituoluotesni jau tuo metu,

Pervertinta graži istorija :) Kaip ir TADOS BLINDOS filmas. Padarytas Herojus, nors alashas banditas buvvo :)
Fnatic.
IP: ef13ded | 11/30 23:43 Atsakyti
F-fanas-1
11/30 22:43

Gerai bratka sakai ... Būtų buvęs Internetas prieš 30 metų, ir SE... skaityti daugiau

Internetas jau buvo tais laikais tik nebuvo f-1.lt svetaines.

http://www.ragaine.su.lt/mokomoji/internetas/index.htm

Perziurejus senus lenktyniu irasus su Senna - nieko jis ten ypatingo. Su greitu bolidu vaziuodavo greitai, kai tokio neturedavo nebudavo ir kovu del pirmu vietu. Uz ka ji dievina ir stato pirmose vietose - neaisku, nebent kad uzsimuse. Siaip Senna primena siu laiku pilota Alonso, bet mes matem kad be gero bolido nieko taip ir nepasieke apart 2 titulu.
Fnatic.
IP: ef13ded | 11/30 23:37 Atsakyti
YZF
11/30 23:15

Taigi biudzeta virsyjo praeitais metais o ne siais metais. #failed #ko... skaityti daugiau

Skaityk dar kartą komentarą.

Laisvas.
YZF
IP: 20135ae | 11/30 23:15 Atsakyti
Fnatic.
11/30 20:35

SINTETINIS cempionas.

Pirma titula atidave teisejas: le
... skaityti daugiau

Taigi biudzeta virsyjo praeitais metais o ne siais metais. #failed #komentaras
×

TOP naujienos