B. Ecclestone'as: išėjus Kimiui, F-1 liko vieni robotai

B. Ecclestone'as: išėjus Kimiui, F-1 liko vieni robotai
logo 2022 Sausio 13 d. 12:27, Sauber

Nuvažiavęs „Formulės-1“ pasaulio čempionate 349 lenktynes per 21-erius metus Kimis Raikkonenas užbaigė lenktynininko karjerą. „Ledo žmogus“ daugelio buvo mėgstamas dėl savo ypatingo charakterio: jis dievino lenktynes, bet niekada nemėgo bendrauti su spauda ir dalyvauti įvairaus pobūdžio konferencijose ir neslėpė to. Suomių sportininko, 2007 m. pasaulio čempiono garsios replikos yra mėgstamos ir šiandien.

Bernie Ecclestone'as, kuris vadovavo pasaulio čempionatui geriausiais K. Raikkoneno karjeros metais, pasidalino savo nuomone apie Kimį.

„Žmogiškąja prasme Kimis yra puikus vaikinas, - sakė 91-erių metų britų verslininkas „Sport1“ kanalui. - O sportine prasme jis buvo tikras lenktynininkas. Tai ir yra būtent tai, ko reikia: jis pilotuoja bolidą, kartu nekreipdamas jokio dėmesio į žmones. O kai reikia, jis tiesiai išsako savo nuomonę“.

Kartu B. Ecclestone'as pridūrė: „Šiandien „Formulėje-1“ nebeliko tikrojo Kimio. Tame yra problema. Jie visi tapo tarsi robotai – paprasčiausia klauso ir daro tai, kas jiems yra sakoma, o visai ne tai, ką patys laikytų teisingiausiu“.

Pats Raikkonenas neseniai prisipažino, kad dar neapsisprendė, ką veiks ateityje, tačiau šiais metais tikrai nesiruošia žiūrėti visų „Formulės-1“ etapų.

Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2023 sezono taškai: 69
Komanda: McLaren Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066